Skocz do zawartości

Cewki zapłonowe Forester SG 2.0 XT 2003 r.


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna kompletu cewek zapłonowych do Chabra. Biorę pod uwagę 2 producentów:

 

- Bremi 20399

- Delphi GN 10434-12B1

 

Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenie z takimi cewkami, jakieś opinie, spostrzeżenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kriskristoffers napisał:

To akurat dla mnie nie jest argument :biglol:

W podobnej cenie masz jeszcze do wyboru NTY, ewentualnie inne  no name polecane na allegro.

A co dla Ciebie byłoby argumentem?

Może Triscan? Znajomy mi polecał, bo uznaje tylko tą firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o takie informacje jak podał @pablonas że akurat Delphi reklamował, a Bremi nie. Mogę kupić oczywiście OEM, ale za 1 taką mam 2 budżetowe dobrej jakości i właśnie takiego złotego środka szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podpinam się do tematu. Blisko cewek więc podpytam, czy w XT też są jakies szczelki gumowe do świec, i czy warto je mieć zanim się przystąpi do wymiany, tak na wszelki wypadek? Mam zamiar jutro zmienić świece i będę to robić pierwszy raz, więc wszelkie inne rady mile widziane. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

Chodzi mi o takie informacje jak podał @pablonas że akurat Delphi reklamował, a Bremi nie. Mogę kupić oczywiście OEM, ale za 1 taką mam 2 budżetowe dobrej jakości i właśnie takiego złotego środka szukam.

Sprzedawca wcisnął mi NTY twierdząc jednocześnie, że nie miał nigdy, przenigdy żadnych reklamacji. Ja mu uwierzyłem i zeszłej jesieni oraz obecnie rwałem włosy z głowy co jest z moim autem. Całe szczęście, że nie wyrzuciłem starej oryginalnej cewki, która gubiła zapłon na trzecim cylindrze. Po jej wstawieniu już wiedziałem, ze to NTY pieprzy całą sprawę. Janmory są droższe od Bremi.

Lepszej rekomendacji chyba nie ma jak ta, że uznane marki współpracują z daną firmą.

Edytowane przez Bio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
25 minut temu, mariusz77b napisał:

Przyszedł też czas na moje cewki, 250 tys na oryginałach, ostatnio wypadł 2 i 3 cylinder.

Czy te cewki bremi są ok, czy też iść w orginał. Dziękuję za podpowiedzi. 

 

Przeciez wszystko zostalo napisane wyzej.... 

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...