Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bosman napisał:

Bardzo ładny wpis Ogiera na jego FB (nie umiem linkować do FB, więc cytat):

"No one deserved more than you to be WRC Champion this year! 

Very well done Ott Tänak and welcome to the club!"

Przyznaje, że za czasów VW nie przepadałem za Ogierem, ale odkąd przeszedł do MSportu szczerze mu kibicuję.

 

Ładny gest Seba !

 

 

 

Screenshot_20191028-194839_Facebook.thumb.jpg.9dc598dd74fd24078adb16782cf2b9a0.jpg

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto pozostał chyba jeden kierowca który może odebrać mu  2 pozycje w generalce WRC2 czyli Fabio Andolfi, ale żeby to zrobić musi wygrać w Australii. Najgroźniejszy rywal Benito Guerra wycofał zgłoszenie z rajdu.

Ciekawa jest też ilość załóg zgłoszonych do rajdu całe 26.

 

https://rallyaustralia.com.au/wp-content/uploads/2019/10/Entrylist_15102019-FIA-approved-1.pdf

Edytowane przez zawa
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonso startuje w Dakarze, ale WRC...? O, co to to nie! :)
 

https://jalopnik.com/fernando-alonso-wont-do-wrc-highlighting-how-tough-ral-1839466399

 

 

 

 

Odnosnie roszad w zespolach, wyraze swoje domysly za pomoca jednego zdjecia, kto sie domysla co mam na mysli? :D

 

wrc-rally-of-monte-carlo-2003-petter-sol

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry film!

 

Dla mnie na onboardzie poniżej Tanak pokazał maksimum szybkości.

Potrzebował jeszcze 4 lat, na doszlifowanie precyzji i dokładności...i mamy mistrza!!!

 

Jak chcę "lajkonikowi" pokazać czym są rajdy, to pokazuję mu ten film. On twierdzi, że to niemożliwe...a ja się z nim zgadzam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTO z Mackiem Szczepaniakiem zdobywają wicemistrzostwo świata w WRC2!!!!, Andolfi zrezygnował z występu w Australii. Troszke szkoda tych 3 punktów które zgarnął mu na ostatnim OSie Linholm, tak by miał tyle samo w generalce co lider Pierre-Louis LOUBET. Pierwszy pełny sezon w wrc2 i pokazali się od bardzo dobrej strony, liczę że równiez w przyszłym sezonie zobaczymy ich na trasach mistrzostw świata!!!.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zawa napisał:

KAJTO z Mackiem Szczepaniakiem zdobywają wicemistrzostwo świata w WRC2!!!!, Andolfi zrezygnował z występu w Australii. Troszke szkoda tych 3 punktów które zgarnął mu na ostatnim OSie Linholm, tak by miał tyle samo w generalce co lider Pierre-Louis LOUBET. Pierwszy pełny sezon w wrc2 i pokazali się od bardzo dobrej strony, liczę że równiez w przyszłym sezonie zobaczymy ich na trasach mistrzostw świata!!!.

Niestety nie zdobywają wicemistrzostwa :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, szubaru napisał:

 

polecam pojechać, podejść na serwis i kibicować na żywo, są emocje :)

zresztą, wiesz jak jest na rajdach :yahoo:

Gratulacje dla Kajta !!!

@Dyrekcja to ma nosa do talentów :)

 

 

Jak sam jedziesz są inne, jak „Twoi” jadą są inne, jak Twój faworyt jedzie też są inne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

 

Co się stało? Nie śledzę za bardzo. 

Nic , w WRC2  nie ma tytułu wice , jest tylko mistrz , tytuły są w WRC PRO . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

 

No to kiszka, szkoda ze tak zrobili. 

Kasa misiu Kasa :) , ale oczywiście przed sezonem Kajto wiedział o tym , sam wybrał kategorię 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, carfit napisał:

Kasa misiu Kasa :) , ale oczywiście przed sezonem Kajto wiedział o tym , sam wybrał kategorię 

 

 

Czyli było wszystko albo nic. Dość ryzykownie patrząc na to co można/trzeba/wypada na końcu sezonu pokazać sponsorom. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

 

Czyli było wszystko albo nic. Dość ryzykownie patrząc na to co można/trzeba/wypada na końcu sezonu pokazać sponsorom. 

 

 

 

dokładnie , ale znając Kajta , on już wiedział że w WRC2-PRO , będzię robił za tło ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał:

Nic , w WRC2  nie ma tytułu wice , jest tylko mistrz , tytuły są w WRC PRO . 

Tak wiem pucharu nie będzie ale zajęcie na koniec sezonu 2 miejsca nie jest też łatwą rzeczą i sponsorzy myślę też to docenia (takie jest moje zdanie) a co do pucharów to w mistrzostwach świata śmieszne jest to że kierowca i pilot dostają dwa rózne trofea kierowcy wysokie okazałe, a pilot miniaturke tego. Julien Ingrassia tak to sobie wytlumaczył ;) 

47682298_10156830193033728_4914385834456645632_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...