Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, chojny napisał:

Uuuuuuu, ktoś się wkurzył!

 

Zona chyba co?

 

 

74409573_10156376107096960_4639296043891032064_n.jpg

 

Ups ale jezli to faktycznie awaria sprzetu do dal Citroen mega dupy. Po tonie wypowiedzi mozna sadzic ze Andrea sie chyba od Seba nasluchala czym on tak na prawde jezdzi i sie w koncu zesralo w naj mniej odpowiednim momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jumpman napisał:

Szczerze mówiąc dla mnie dziwny ruch. Chyba ze obawiał się młodego Rovanpery u boku...., albo Hyundai wyłożył grubą kasę.

Ja tez nie rozumie pewnie kasa zadecydowała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menago Otta to Markko Martin , byli ostatnio na rozmowach w Japonii z samym szefostwem Toyoty , chyba nie doszli do porozumienia , nawet Makinena tam nie było . Domniemując szło chyba o grubą kasę , skoro taki ruch do HYU. Może sie teraz okazać że Otto , będzie najlepiej zarabiającym kierowcą w WRC. Z resztą ogladając Katalonie on line , mam wrażenie że ilość flag estońskich , jest powalająca :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem dla mnie mega dziwna decyzja. Poziom jest w tej chwili tak wyrównany ze te pare % lepszego samochodu na prawde robi różnice a na zmianie Teamu mozna sie solidnie przejechać jak zrobił to Ogier w tym roku.

Z takiego Teamu , auta i fotela sie nie rezygnuje wiec cos tam musiało pójść nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota mocno dostanie jak Ott przejdzie do Hultaja który jak sfinalizuje transfer to może wreszcie mieć mistrza w WRC. Chodzą też plotki o przejściu Ogiera do Toyoty bo mu w Citroenie chyba źle.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kukson napisał:

Toyota mocno dostanie jak Ott przejdzie do Hultaja który jak sfinalizuje transfer to może wreszcie mieć mistrza w WRC. Chodzą też plotki o przejściu Ogiera do Toyoty bo mu w Citroenie chyba źle.

Co mnie wcale nie dziwi.Citroen wyglada gorzej niz Msport w tej chwili.

 

Ruch Tanak moze pociągnąć ciekawa reakcje transferowa bo Tomi zostaje bez lidera i mysle ze głęboko mogl by sięgnąć do kieszeni zeby ściągnąć w tej sytuacji Seba.

Ruch głupi ale nam w sumie moze wyjść to na dobre.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

Ach ten Kris. :facepalm:

Jak Neuville zdobędzie komplet w tym rajdzie, to może być jeszcze sytuacja otwarta w Australii. 

 

Mysle ze w tym wypadku ciezko go winić.Zapewne dostał przykazanie " idziesz wszystko " bo musimy zaburzyć układ Hyundaia i położyć na nich droczę ciśnienia. Nie udało sie a wiec to troche komplikuje sprawy Tanakowi bo jego rajd odwieszony został na kołek. Zapewne tez dostał przykazanie na twoj tytuł jeszcze przyjdzie poród a teraz wyprostuj nogę i pomagasz nam w klasyfikacji konstruktorów co widac na ostatnim oesie przed komasacja.Mysle ze jeszcze wszystko otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tutek napisał:

Meeke urwał koło. Jeśli rzeczywiście Tanak odchodzi z Toyoty to Makinen ma spory ból głowy. Dzwonnik Meeke, JML celebryta, Rovanpera młokos. 

No ma ale z drugiej strony ruch Otta moze zdjąć troche ciśnienia z Krisa i wywindować go na nr1. Otwierają sie tez drzwi dla Breena co wcale nie było by takie głupie pod warunkiem ze Seb zostaje w Cytrynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

No ma ale z drugiej strony ruch Otta moze zdjąć troche ciśnienia z Krisa i wywindować go na nr1. Otwierają sie tez drzwi dla Breena co wcale nie było by takie głupie pod warunkiem ze Seb zostaje w Cytrynie.

W jaki sposób ma to zdjąć ciśnienie z Meeke'a? Awansując go na lidera zespołu? Był już kierowca numer jeden w Citroenie i nie dźwignął presji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...