Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno jest pewne Tommi to musi mieć nerwy :D Na mecie powiedziałem że teraz wie jak to jest być na bezdechu 4 minuty :lol:

Tanak no cóż przygwozdzil to pięknie ale jeszcze dwa rajdy i tak na prawdę wszystko się może jeszcze wydarzyc.Wystarczy jedna awaria i chłopak i już są na plecach.

Myślę że brawa należą się też dla Therrego za P2 i dla Krisa za P4.

Myślę że jechał z olbrzymim ciśnieniem i odbilo sie to na tempie no ale ważne że udzwignal ciężar. No i na koniec  Adamo.......w wywiadzie na koniec nie wyglądał na zadowolonego. Bedzie pogawędka z Andreasem i Breenem :biglol:

 

Screenshot_20191006-200249_WRC.thumb.jpg.e3f686ee3b2d54959e12c23cd48b69c3.jpg

 

 

Screenshot_20191006-200221_WRC.thumb.jpg.2045d0287ae2f3b57d5e29ff9794da63.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze to nigdy planem nie było i Rovampera bedzie jedzil 4 autem bez znaczenia kto bedzie zajmował pozostałe.Wbrew pozora duet Meeke / JML działa całkiem niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym rajdzie Makinen powinien zgodzić się na wszystkie żądania Tanaka i czym prędzej podpisać długoletnią umowę. 

 

Latvala tym rajdem mocno sobie utrudnił rozmowy o kontrakcie na przyszły sezon. Czekam jeszcze na jakiś kuriozalny wywiad kto nie podzielił się setupem i dlaczego 40-letni dzwonnik z Irlandii objeżdża go pomimo 3 razy mniejszego doświadczenia w Yarisie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jezeli miał miał bym kogoś faworyzować z tych dwóch to mysle ze stawiał bym na Krisa tak czy siak bo znajomość tych tras i warunków ma na pewno lepsza.

 

Z drugiej strony jezeli Tanak nie zrobi jakiegoś głupiego ruchu to JML nadal jest dobra opcja.W wielu rajdach jest nadal szybki na pudło i nadal szybszy niz taki Breen czy Paddon wiec mysle ze jeszcze o przyszły sezon nie musi sie martwić bo tak jak mówiłem Rovampera bankowo w czwartym aucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla subarowej braci :twisted:

 

Sorki za lajkoniczne pytanie: Czym się różni HR2 od HRSMP?

to klasa dla czteropędów z utraconą homologacją.

w HRSMP graniczną datą homologacji samochodu jest 31.12.1990, w RSMP to już nie ma znaczenia. Dlatego Robert Luty jeździ w HRSMP legacem, bo jedzie na homologacji z 1989.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dehnel napisał:

Wy tu o wrc, a w niedziele załoga Pryczek/Pryczek zgarnęła tytuł Mistrzów Polski RSMP w HR2, a drugie Subaru (Luty/Celiński) zgarnęło wazon za generalkę HRSMP.

I to są dobre wieści :thumbup:

Gratulacje dla Braci oraz drugiej załogi :clinking-glasses:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Dehnel napisał:

Wy tu o wrc, a w niedziele załoga Pryczek/Pryczek zgarnęła tytuł Mistrzów Polski RSMP w HR2, a drugie Subaru (Luty/Celiński) zgarnęło wazon za generalkę HRSMP.

 

 

Doskonałe wiadomości!! Gratulacje dla naszych!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...