Jump to content
turdziGT

Rajdowe dyskusje - sezon 2019

Recommended Posts

Szkoda awarii i 1pkt w generalce ale dobrze, że w ogóle dojechał do mety. 

Wygrywa w wrc2 i obejmuje prowadzenie w sezonie, wielkie brawa!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I po rajdzie.

 

Strasznie szkoda Kajto , co tam się stało ?

 

Tymczasem klasyfikacja po Turcji.

3 rajdy zostały  ale Tanak ma nadal ma dobra przewagę ale nie na tyle żeby zaliczyć kolejny taki rajd.

Bedzie ciekawie.

 

20190915_131921.thumb.jpg.37d90aed4eb4a51daf08637959d9436e.jpg

 

Screenshot_20190915-131840_WRC.thumb.jpg.48f65e85c00e4aad4e7b7050d4a08ccb.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie walka do końca sezonu, pozostało 2,5 rajdu szutrowego oraz jeden dzień asfaltowy w Hiszpani z czego Australia jechana z pozycji lidera jest bardzo trudna i Rally GB gdzie zawsze się dzieje ze względu na pogodę oraz rajd Hiszpani podzielony  szutry/asfalt.  wiec bedzie się działo.

 

Cieszmy sie ze zwycięstwa Kajto oraz jeśli się nie mysle prowadzi w generalce sezonu w WRC2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kajto ma tyle samo pkt co Gryazin, tyle samo drugich miejsc ale więcej trzecich i dlatego jest pierwszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super sezon oby do końca emocji nie zabrakło, Kajta troszkę szkoda, ale i tak bardzo dobry wynik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:biglol:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest kalendarz WRC na 2020. Niestety bez Rally Poland...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Runda Rajd Data
1 Rajd Monte Carlo 23-26.01.2019
2 Rajd Szwecji 13-16.02.2019
3 Rajd Meksyku 12-15.03.2019
4 Rajd Chile 16-19.04.2019
5 Rajd Argentyny 30.04-03.05.2019
6 Rajd Portugalii 21-24.05.2019
7 Rajd Sardynii 04-07.06.2019
8 Rajd Safari 16-19.07.2019
9 Rajd Finlandii 06-09.08.2019
10 Rajd Nowej Zelandii 03-06.09.2019
11 Rajd Turcji 24-27.09.2019
12 Rajd Niemiec 15-18.10.2019
13 Rajd Wielkiej Brytanii 29.10-01.2019
14 Rajd Japonii 19-22.11.2019

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie także bardzo fajnej Hiszpanii, a Niemcy w pażdzierniku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, baki napisał:

Jest kalendarz WRC na 2020. Niestety bez Rally Poland...

Zastanawiałem się nawet, czy prowadzone były jakiekolwiek poważne rozmowy/negocjacje w tym temacie. Co do kalendarza - Deutschland dla kibica z racji terminu i ewentualnego odpuszczenia winnic straci sporo na atrakcyjności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, Rajd Niemiec, to przede wszystkim winnice. To dawało mu atrakcyjność, teraz co? Zostanie poligon i jakieś płaskie na sił w sąsiedztwie znalezione?

 

Polska jeszcze wróci...zobaczycie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma Australii ale jest za to New Zeland :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petter Solbert testuje w Walii:

P Solbert testy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Muszę przyznać że niesamowicie poukładany młody chłopak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 28.09.2019 o 11:52, turdziGT napisał:

Nie ma Australii ale jest za to New Zeland :yahoo:

To jest chyba jedyny powód , żeby żonie powiedzieć jadę do Nowej Zelandi na rajd , obowiązki wzywają :biglol:. A zawsze marzyłem tam jechać . Mega szkoda Catalonii i sierpniowych Niemiec :( .  Kenia ...... kto tam pojedzie w srodku lata , bez sensu :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to prawda pora roku z D.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

@carfit do Hiszpanii jeszcze możesz się wybrać w tym roku :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, carfit napisał:

Kenia ...... kto tam pojedzie w srodku lata , bez sensu :( 

 

Afryka ;)

W końcu to Mistrzostwa Świata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i ruszył Rajd Wielkie Brytanii. Na testowym najszybszy Meeke. Kajto 6 czas w WRC2, a najlepszy młody Solberg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Solbergów startuje, to chyba pierwszy taki przypadek w wrc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peter ! :)

Screenshot_20191003-213054_WRC.thumb.jpg.90dce2e3fb763f9a761f65cba04b2fb8.jpg

 

 

Tymczasem przed Kajtem prawdziwy sprawdzian w takiej obsadzie.Najlepszym odnosnikirm chyba mlody Solberg.Ten sam samochod i zero doświadczenia w tym rajdzie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petter Solberg takim czasem już jest jednym z wygranych tego rajdu! 

Kajto 10 w generalce

Czekamy na jutro

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, szubaru napisał:

Petter Solberg takim czasem już jest jednym z wygranych tego rajdu! 

Charakterystyka odcinka idealna dla zawodnika, który kilka ostatnich sezonów spędził w rallycrossie. Zobaczymy czy Polówka nie klęknie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...