Jump to content

Rajdowe dyskusje - sezon 2019

Recommended Posts

@pegi jutro w 6-7 subaru z nowego sącza umawiamy się na upalanie , jedziesz ? serio pytam

Edited by carfit
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najlepsze zdjęcie ze Szwecji?   Tadaaam!!    

Już w ten weekend polski debiut naszego najmłodszego wychowanka. Kuba Greguła wystartuje z Grzegorzem Dachowskim w Rajdzie Śląskim : http://slask.rsmsl.pl/   3-majcie kciuki  

My tu sobie ( powolutku ) gadu, gadu, a tu pierwszy start Kuby już wkrótce. Na początek nie w Polsce, gdyż nasze przepisy na to nie pozwalają ( Kuba nie ma jeszcze 18 lat). Tak więc start w rajdz

Posted Images

12 godzin temu, carfit napisał:

@pegi jutro w 6-7 subaru z nowego sącza umawiamy się na upalanie , jedziesz ? serio pytam

Hej carfit. Organizuje ktoś u was na południu jakąś trasę na zamarzniętym akwenie?

Teraz, grygo napisał:

Hej carfit. Organizuje ktoś u was na południu jakąś trasę na zamarzniętym akwenie? 

Niestety nie , trzy lata temu Stec organizował testy na jeziorze klimkówka , ale coś tam nie pykło z lokalnymi władzami i jest podobno zakaz .

Eh zazdroszczę wam.U mnie w tym roku Audi Driving Experience odwołane a RSy mi szkoda bo jednak o uszkodzenie na lodzie dużo łatwiej niż na zwykłym trackdayu.Pozostaje poslizgac się lajtowo lokalne jak spadnie śnieg :(

Msport pokazał barwy.Wyglada fajnie.

Poza tym Mads wystartuje w Rally Sweden 

FB_IMG_1547132492680.jpg

Na pewno nie ja.To fajna wiadomość ale pewnie trzeba było troche dziekciu upchać w kieszenie Malcolma :lol:

10 godzin temu, szubaru napisał:

świetna wiadomość !

Zobaczymy jak sobie poradzi, wybrał swoją drogę i się pomału wspina. 

Łukasz PieniążekPolub stronę

· 

Z radością ogłaszam, że w tym sezonie dołączam do zespołu M-Sport Ford World Rally Team w kategorii WRC 2 PRO. Kontrakt uwzględnia 10 startów, w tym także rundypoza Europą.

To kolejny krok w mojej karierze rajdowej. Jestem podekscytowany dołączeniem do rodziny M-Sport. Wierzę, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu będę mógł osiągnąć kolejny poziom jako kierowca rajdowy. Przed nami wspaniały program startów i nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu.

#WRC #WRC2PRO #msport

50082586_960137334171588_4392364711753023488_n.jpg

Tymczasem sezon WRC 2019 kicked off w ten weekend.

Na profilu Autosportu na FB są wywiady z poszczególnymi zespołami.

Przyznam szczerze że bardzo dobre wrażenie zrobił Adamo czyli nowy boss Hyundaia.

Bardzo konkretny i pewny siebie. Widać że ma twardą rękę i chyba to jest to czego temu zespołowi brakowało mimo że Nadan to był bardzo sympatyczny gość i zrobił bardzo dużo dla Hyundai Motorsport.

MC już za rogiem :)

Monte coraz bliżej ale i Szwecja zapowiada się ciekawie bo Toyota ma wystawić 4 auta w tym jedno dla Gronholma :)

8 godzin temu, Kukson napisał:

Szwecja zapowiada się ciekawie bo Toyota ma wystawić 4 auta w tym jedno dla Gronholma :)

pozazdrościł Loebowi powrotu do WRC ? ;) 

2 minuty temu, Kukson napisał:

Ostberg znalazł pracę i pojedzie w WRC2 fabrycznym Citroenem.

To nie jest dobra informacja dla Pieniążka i Kajta , o ile ten ostatni pojedzie w WRC2 PRO .

37 minut temu, carfit napisał:

To nie jest dobra informacja dla Pieniążka i Kajta , o ile ten ostatni pojedzie w WRC2 PRO .

To prawda ale zdrugiej strony bedzie to dobry odnośnik no i sprawdzian dla samego Østberga 

20 minut temu, Kukson napisał:

Pytanie czy Kajto pojedzie? bo cisza i nic o jakiś planach na starty.

Pojedzie , tylko ta nieszczęsna kalkulacja .....

• Upvote 1