Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Tego niewiadomo moze Loeb , Mikkelsen ,Sordo i Paddon bedą sie wymieniać ?

Dla mnie to wogle Msport powinien isc do innego producenta i powiedzieć ze przygotuje im cały program fabryczny na bazie danego modelu.

Nie dziwie sie Fordowi bo reklame maja gratis wiec po co dokładać ale w tej chwili to juz przesada.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turdziGT napisał:

Tego niewiadomo moze Loeb , Mikkelsen ,Sordo i Paddon bedą sie wymieniać ?

 

Pożegnali się z Paddonem. 

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/wrc-2019-bez-paddona,89801?fbclid=IwAR000A5fqAOco7sJVOl-vtfSyjnV1Ke9fzCFEfIF4v0ir1wJOqfGFzsh4WM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci panowie to sie akurat dobrze znają :) Mysle ze Seb sie tam łatwo odnajdzie.Szkoda tylko Paddona ale trzeba przyznać ze Sordo tez miał mocny sezon.Ciekawe tylko czy Andreas sie pozbiera.Powinien bo teraz ciśnie bedzie o wiele większe.

Tak wiec na dzień dzisziejszy zostaje jeszcze tylko Msport i losy ponów Breena i Evansa no chyba ze Mads złapie jakiegoś asa i wniesie budżet.To tezmoze byc alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie ukrywam , i mam pewne obawy czy Loeb + HYU to będzie dobrana para . Cholernie mu kibicuje bo go uwielbiam , tylko czy się dogada z autem ..... Oby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autem dogada się na 100%, bardziej zastanawia mnie jaka będzie strategia skoro jedzie tylko 6 rajdów, za mało żeby liczyć się w walce o tytuł, jednocześnie za dużo żeby grzecznie grać rolę drugiego kierowcy. Chyba że Hyundai celuje wyłącznie w mistrza konstruktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Durbos napisał:

Z autem dogada się na 100%, bardziej zastanawia mnie jaka będzie strategia skoro jedzie tylko 6 rajdów, za mało żeby liczyć się w walce o tytuł, jednocześnie za dużo żeby grzecznie grać rolę drugiego kierowcy. Chyba że Hyundai celuje wyłącznie w mistrza konstruktorów.

ale to już jest przesądzone , jeśli NEU będzie walczył o mistrzostwo , LOE odda mu punkty , sam to potwierdził w wywiadzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rola Loeba to wesprzeć zespół w walce o konstruktorów i wesprzeć Therrego w walce o tytuł.

Jego zaletą jest to że jedzie na każdy rajd i może to wygrac ( pod warunkiem że dogada się z autem) Pownien ale zawsze jest ale.

Tymczasem Colin po ogłoszeniu i sytuacji Paddona.

 

 

 

Trzeba przyznać że Hyundai ma teraz na prawdę mocny skład i myślę że i Therrym i Mikkesen może na tym skorzystać.Nie w kwestii punktów ale wiedzy.Zapewniam was że mając Ogiera w zespole g..... się nauczysz bo on ci nic nie powie bo nie zdradzi nikomu swojej tajemnicy sukcesu.A Loeb myślę że wręcz przeciwnie bo nie a ma przecież juz  nic do stracenia a ma ogromny "know-how" bo zrobil to przeciez 9 razy i myślę że taki coaching dużo chłopaka da.

Testy Krisa przed MC

 

 

Czy mnie się wydaje że jak by tak zachowawczo ?

Oj to może być drogi sezon dla Toyoty ale dobrze że mają jaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 22:50, turdziGT napisał:

Zapewniam was że mając Ogiera w zespole g..... się nauczysz bo on ci nic nie powie bo nie zdradzi nikomu swojej tajemnicy sukcesu.

Ale czemu ma się czymkolwiek dzielić i kogokolwiek uczyć? Najważniejszym rywalem jest kolega z zespołu bo dysponuje takim samym sprzętem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne to oczywiste dla tego wydaje mnie sie ze chłopaki w Hyundaiu skorzystają na usługach Loeba ktory pewnie nie ma juz takiego ciśnienia na strzeżenia tajemnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 15:09, turdziGT napisał:

Witamy po sporej przerwie :) Mam nadzieję że się nie obrazisz iż podczas twojej nieobecnosci przejałem jakby rolę gospodarza wątku.

ależ bardzo cie proszę, czuj się jak u siebie:). Ja już nie bywam. Dzieci, praca, HRSMP i poboczne jazdy skutecznie uniemożliwiają mi bywanie. Doba nie jest z gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W M-Sporcie nie jest za kolorowo i nie wiadomo czy wystartują, a do piątku trzeba potwierdzić czy startują.

 

- Ludzie nie wiedzą, jak blisko jesteśmy. Kontaktowałem się z FIA i wyjaśniłem, że w tej chwili nie mogę potwierdzić startów. Nie mamy niezbędnych zasobów i nie zdobędziemy ich do piątku. Pracujemy nad tym, ale jestem w tym sporcie wystarczająco długo, by zrozumieć, że transakcje nie są zakończone, dopóki pieniądze nie pojawią się na koncie - mówił Malcolm Wilson.

- Nie jestem gotowy, by zaryzykować przyszłością firmy. W fabryce widzę 300 osób, które są zależne od przyszłości M-Sportu. Są dla mnie ważniejsi niż starty w WRC. Rozpaczliwie chcemy startować i zrobię wszystko, co możliwe, by pojawić się na oesach, ale nie zaryzykuję wszystkiego - dodał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda ale jakoś to ulepia jestem pewien.FIA nie może sobie pozwolić na utratę producentów.

 

Tymczasem JML ładnie chodził na testach 

 

 

 

Ogier też dobrze wygląda 

 

 

 

 

MSPORT uratowany.3 auta na 2019.

- Suninen 

- Evans 

- i uwaga Pontus 

 

https://wrc.net.pl/wrc-2019

 

 

 

 

Screenshot_20181220-141917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, M sport jednak jedzie.

Z Suninenem, Evansem i Tidemandem. Szybkości chłopakom nie brakuje, ale raczej będą obserwowali rywalizację z drugiego rzędu.

 

Fajnie się pewne nazwisko komponuje na liście Monte ;)

Ciekawe czy jak kiedyś, jak na liście, to i pierwszy w wynikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem występu Loeba. Wskoczy w sumie z marszu do nowego auta bo na testy za dużo czasu nie będzie miał i każdy już czeka na pojedynki obu Sebów w nowych autach ale może ktoś im skradnie show np. Tanak?

Kajto ma jakieś plany na 2019? czy standardowo musi czekać na ruchy Lotosu który może nie szaleć jak ma ich Orlen przejąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdziGT napisał:

O kim myślisz?

A kto jak był na liście zgłoszeń, to zazwyczaj...na mecie robił salto?.... przez 8 ostatnich lat...a nie, to nie ta śpiewka...powinno być: przez 9 lat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w burdelu nie idzie, to nie zmienia się firanek tylko dziewczyny. To czy zespołem kieruje Nandan czy Adamo jest sprawą drugorzędną. Neuville od 2013 roku jest namaszczany na pogromcę Ogiera, a w ostatnich 2 latach na własne życzenie przegrał praktycznie wygrane tytuły. Mikkelsen nie może się jakoś odnaleźć w i20 WRC. Rotowanie załogą 3 auta też jakoś wybitnie nie pomaga w zdobyciu tytułu wśród konstruktorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...