Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sieczka ja niestety w weekend juz tak nie jestem w stanie śledzić jak w piatunio w robocie :(

Evans out na SS10

Wow Ott prawie wypadł w tym samym miejscu co Evans !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC2 Pro dla mnie bez sensu. 2 auta tam jadą, a tylko zmniejsza range zwyklego WRC2.

W teorie fajne jak by kazdy zespol WRC wystawil tam 2 fabryczne auta R5, ale w praktyce jest bieda. Czymze bedzie wart tytul w WRC2 jak nie jedziesz obok Rovanpery, no chyba ze to klasa dla niego zrobiona, gosc jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam ale w sumie dziwne że na przykład Hyundai i Citroen nie wystawia tam aut jak przecież oba mają po R5.Mogła by to być fajna kuźnia talentów jak kiedyś S1600.

 

 

Ale Tanak idzie po Loeba już tylko 21sek z tylu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale niesamowita walka w pierwszej piątce. Ogier się utrzymał ale ledwie.4sek na 4  oesy to na prawdę niewiele.Walka między JML , Loebem i Tanakiem też zapowiada się pięknie. Wspaniale otwarcie sezonu.

 

 

 

Evans troche zburzyl Fieste.Wyglada jak robota Meeke albo JML nie mówiąc już o RK :biglol:

Screenshot_20190126-151105_Facebook.jpg

Edytowane przez turdziGT
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanak z szansą na podium po takiej jeździe. Meeke celuje w PS aby tam coś ukąsić. WRC2 pro nie kumam choć od Szwecji dołączy Ostberg w Cytrynie więc będzie mógł wyjeździć mistrza przy tak dużej konkurencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanak z szansą na podium po takiej jeździe. Meeke celuje w PS aby tam coś ukąsić. WRC2 pro nie kumam choć od Szwecji dołączy Ostberg w Cytrynie więc będzie mógł wyjeździć mistrza przy tak dużej konkurencji

I Pieniążek w Fiescie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kukson napisał:

Tanak z szansą na podium po takiej jeździe. Meeke celuje w PS aby tam coś ukąsić. WRC2 pro nie kumam choć od Szwecji dołączy Ostberg w Cytrynie więc będzie mógł wyjeździć mistrza przy tak dużej konkurencji :D

Pojedynek Kalle vs  Østberg bedzie ciekawy.Da troche obraz gdzie jest młodzian ze swoją jazda ale po tym co do tej pory pokazał powinien dać sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody da do myślenia nie jednemu ;). Mam nadzieję, że Łukasz dobrze się zaprezentuje na tle Madsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kukson napisał:

Zapomniałem o Łukaszu ;)

 

Auć

 

 

 

Ale w plener poszli.Dobrze że tylko tak się skończyło 

No to jedziemy Panowie 

Ale poranek. Tanak odrobił 11 sek do Loeba i powiedział na mecie " nothing really special " 

Maestro odpowiedział że idzie wszystko. Wciągnąć nosem mistrza w ten sposób, musi mieć chyba dobre samopoczucie.

Terry też ładnie zaczął i urwał ponad sek a więc zostało tylko 3,3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...