Skocz do zawartości

[Legacy IV] przekładnia kierownicza zamiennik czy używka


Dzixd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukając przekładni kierowniczej do przekładki H6 znalazłem na alledgrogo przekładnie do legacka 4gen firmy NTY za około 900 zł.

 

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał do czynienia z takimi przekładniami.

Czy mają w miarę sensowną trwałość, czy może lepiej pójść w używkę w podobnej cenie i potem ewentualnie ją zregenerować?

 

Wiem że to przekładnia do zwykłego legacka ale trafić do h6 i to lhd graniczy z cudem.

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego mądrego telefonu

 

 

Nikt nie miał styczności z tymi przekładniami?

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic? Wszyscy regenerują przekładnie?

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przekładania, o której piszesz jest od zwykłego Legacy, to moim zdaniem nie warto jej kupować. Ja bym poszukal używanej za rozsądne pieniądze i wysłał do regeneracji. Regeneracja to koszt ok. 500-600zl. Zazwyczaj po regeneracji masz 6 -12 miesięcy gwarancji. Po prawidłowo wykonanej regeneracji maglownica jest jak nowa. Maglownica od H6 ma nieco krótsze przyłożenie niż w innych wersjach, pozatym powinna być taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przekładania, o której piszesz jest od zwykłego Legacy, to moim zdaniem nie warto jej kupować. Ja bym poszukal używanej za rozsądne pieniądze i wysłał do regeneracji. Regeneracja to koszt ok. 500-600zl. Zazwyczaj po regeneracji masz 6 -12 miesięcy gwarancji. Po prawidłowo wykonanej regeneracji maglownica jest jak nowa. Maglownica od H6 ma nieco krótsze przyłożenie niż w innych wersjach, pozatym powinna być taka sama.
Przekładnie od h6 lhd ciężko znaleźć niestety

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...