Skocz do zawartości

żarówki LED H4


klev

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Kupiłem ostatnio żarówki LED do mojego Forka bo się jeździć w nocy nie dało. Zamontowałem ale moim skromnym zdaniem jest coś nie halo. Zobaczcie zwykłe żarówki jak świecą, a jak świecą LED - czy tak powinno być ? linia odcięcia ledwo widoczna a cała wiązka światła leci jak by dużo niżej pod linią odcięcia, jak zniżam światła żeby nie razić jadących z na przeciwka to wydaje się jak bym świecił w ziemie przed autem.....

Czy coś jest nie halo ?? ktoś ma zamontowane LEDy i też tak dziwnie świecą ?555616371_WhatsAppImage2018-12-03at10_12.50(1).thumb.jpeg.a8e60315b2337538751908a80481006e.jpeg

WhatsApp Image 2018-12-03 at 10.12.50.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • klev zmienił(a) tytuł na H4 LED CSP 16000lm

Zobacz czy ci ząbki dobrze weszły bo da się wsadzić żarówkę tak że zamkniesz klamerkę a ona będzie krzywo.

Przez to że dojście jest ginekologiczne łatwo to przeoczyć.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% dobrze wsadzone. ledy mają trochę z innego "miejsca żarówki" światło niż normalne halogenowe - i myślę ze odbłyśnik nie tak jak trzeba to światło odbija..... chyba jednak je oddam i kupie zwykłe halogenowe powiedzmy osrama +150%

Niby taka nowoczesna technologia tego leda a takie g...

ps. akurat w SF miejsca jest od groma :) więc same wymiany to super prosta sprawa

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • klev zmienił(a) tytuł na żarówki LED H4

nie lepiej kupić markową żarówkę h4? miałem u siebie w imprezie Osram night breaker i Osram cool blue intense i świeciły mega jasno - zero różnicy między reflektorem w 4 letnim aucie a w 20 letniej imprezie
oświetlone wszystko idealnie i przede wszystkim światło jest białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest sporo informacji na temat ledów. Led nigdy nie będzie świecić poprawnie w reflektorze przystosowanym do normalnej żarówki (w tym przypadku H4). Tutaj pojawiają się inne kąty odbicia wiązki światła. W takim reflektorze nigdy nie będzie światło skupione w miejscu najbardziej potrzebnym. Po założeniu żarówki led będą cierpieć nadjeżdżający z naprzeciwka.

Klev mogę się mylić ale ledy, które kupiłeś mają barwę światła 5000 - 6000K, a to już zaczyna wpadać w odcień niebieskiego. Taka barwa w szczególności jak pada deszcz męczy oczy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karenz - super tekst..... dzięki za wypowiedź

Pan Dziedzic - tak z radiatorem firmy SENSO

 

Ogólnie mam 3 znajomych u których H7 LED świeci pięknie. Niestety H4 to inna bajka.

LEDy zwrócone i zamówiłem już Osram +150%

 

Temat do zamknięcia - H4 LED nie nadają się do starych forków. :(

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...