Skocz do zawartości

Przegub wewnetrzny - GT MY 99


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie jestem na etapie zamiawiania tej czesci - ale po rozmowie z Loucypherem powstal dylemat: podobniez istnieja 2 rodzaje przegubow "Kamieniowe i kulkowe". Czy ktos moze mi naswietlic bardziej ten temat i powiedziec jakie sa roznice w pomiedzy poszczegolnymi typami? Czy bez demontazu da sie okreslic jaki byl montowany w danym GT (np. wedlug VIN)?

pozdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przy manewrach na malej predkosci, przy skreconych kolach, szarpanie jakbys zaciagal reczny i szybko odpuszczal =>chodzi o sam fakt blokowania - bo ten opor jest na kolach przednich .Samochod szedl szarpiac, z wyraznie wyczuwalnym "skokowym" blokowaniem sie kol przednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy manewrach na malej predkosci, przy skreconych kolach, szarpanie jakbys zaciagal reczny i szybko odpuszczal (chodzi o sam fakt blokowania - opor jest na kolach przednich).Samochod szedl skokami, z wyraznie wyczuwalnym oporem.

 

wzbudzasz u mnie hipochondrie :roll: u mnie czuje jakby na tylnych kolach wlasnie opor taki lekki ale wyczuwalny byl przy jezdzie na wolnych obrotach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy manewrach na malej predkosci, przy skreconych kolach, szarpanie jakbys zaciagal reczny i szybko odpuszczal (chodzi o sam fakt blokowania - opor jest na kolach przednich).Samochod szedl skokami, z wyraznie wyczuwalnym oporem.

 

wzbudzasz u mnie hipochondrie :roll: u mnie czuje jakby na tylnych kolach wlasnie opor taki lekki ale wyczuwalny byl przy jezdzie na wolnych obrotach :roll:

 

szarpanie u mnie jest w kolach przednich... tylnych raczej nie skrecam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...