Skocz do zawartości

Czy któryś z dilerów Subaru prowadzi sprzedaż części drogą wysyłkową?


Bio

Rekomendowane odpowiedzi

Skontaktuj się z działem części u najbliższego Dilera Subaru a najlepiej ich odwiedz, pokaż się, pogadaj z kimś bezpośrednio odpowiedzialnym za sprzedaż części. Ja kupuję dość często drogą mailową, zamawiam, konsultujemy czy nie ma błędu w zamówieniu, to znaczy czy to co ja chcę zamówić odpowiada dobranemu numerowi części w systemie przez serwis i czekam na przesyłkę. Fakt, że na początku musiałem zdobyć zaufanie bo wysyłali mi części za które płaciłem z góry (wycena + koszt wysyłki) teraz już tylko piszę co potrzebuję, ewentualnie wysyłam zdjęcie z katalogu i czekam na mail, że części już są i zostają wysłane za pobraniem.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższego dilera mam 130km. Chodzi o to, że nie mogę znaleźć w Polsce nowej oryginalnej cewki zapłonowej. Zamiennik doprowadził do tego, że wsadziłem niepotrzebnie trochę kasy i na szczęście tylko własnej pracy. No bo niby dobry, a nie dobry.  Dlatego od dwóch dni szukam, szukam i szukam. Marne efekty. Znalazłem co prawda chyba niezły zamiennik Huco/Hitachi na portalu częsciauto24.pl, ale wysyłka jest z Niemiec. Piszę, że chyba niezły, bo żaden mechanik z którym rozmawiałem nie zna cewek zapłonowych tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń lub napisz do Nich, zapytaj, poproś, zaproponuj wpłatę z góry za zamówienie, prześlij im VIN. Myślę że się dogadasz. Jeżeli będzie zależało serwisowi na obrocie (a każdemu zależy) to Twój problem się rozwiąże. Ja pierwsze zamówienie złożyłem tak jak wspomniałem wyżej  i już od 2 lata  tak się zaopatruję choć do najbliższych serwisów mam tylko albo aż 120 km! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dzisiaj do kilku dilerów. W miniony czwartek do tego najbliższego, czyli do Białegostoku..

Jutro może ktoś się odezwie.

24 minuty temu, Hiszpanu napisał:

Są dostępne punkty sprzedaży w PL i jest ich masa, które sprowadzą dla Ciebie każdą oryginalną część np. z USA albo Japonii. Terminy około miesiąca, jeśli jest problem z dorwaniem części w EU. 

Wiem o tym. Korzystam czasami z firmy "pomoc w zakupach". Ale to nie jest związane z samochodem.

Edytowane przez Bio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bio napisał:

(...) Chodzi o to, że nie mogę znaleźć w Polsce nowej oryginalnej cewki zapłonowej. Zamiennik doprowadził do tego, że wsadziłem niepotrzebnie trochę kasy i na szczęście tylko własnej pracy. No bo niby dobry, a nie dobry.  (...) Piszę, że chyba niezły, bo żaden mechanik z którym rozmawiałem nie zna cewek zapłonowych tej firmy.

 

hej, w europejskim OBK z 2005 wymieniałem cewkę na janmor 5400 -- auto przejeździło potem kilka lat nie robiąc najmniejszych problemów z zapłonem. widzę, że ciągle są w sprzedaży w internetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...