Skocz do zawartości

Zabawy z wnętrzem


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomasz_555 @mly96 hydrografika wchodzi ładnie w zagłębienia? Dałem sobie szansę z folią, ale tam, gdzie trzeba naciągnąć folię do środka, to pomimo podgrzania pęka :mellow:

 

Jak widać, w samym rogu wgłębienia środkowego nawiewu brakło materiału, a jest to widoczne miejsce. W tych miejscach hydrografika ładnie wchodzi i nie ma widocznych braków? Drugie foto to boczny nawiew od wewnętrznej strony.

 

IMAG4032_1.thumb.jpg.dd25eb989bfa64301da99acd289d2302.jpg

 

IMAG4033_1.thumb.jpg.7047033634a8d6785573ef266b95e66f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chudy__ napisał:

No i to jest urok foli na takich elementach też nie raz się męczyłem, i na końcu i tak trzeba było bardziej nagrzać żeby rozciągnąć i się jakoś układała 

 

Też nagrzewałem, ale za każdym razem pękała. Co ciekawe, w kwadratowy kształt, jak idą te włókna niby carbonu. Może jednolita folia by była bardziej plastyczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiekh1 takim https://allegro.pl/oferta/czarny-satyna-lakier-samochodowy-akryl-spray-500ml-7698336550 malowałem - plastiki umyte, wysuszone i kilka warstw położone na spokojnie. Bez cudowania i dodatkowych zabezpieczeń ;) w razie czego można zdjąć i poprawić, to ma taką matową/chropowatą fakturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deske ale w lanosie o wzywał @buncol_S04 i wyszły kosmiczne kwoty kilku tys. zł

 

 

Jednakże gra na prawdę warta świeczki :D

 

Co do malowania plastikow to w zasadzie każdy spray kupiony nawet w budowlanym będzie jak najbardziej ok... 

 

Ja uwielbiam Decolak kupuje w budowlanym pół mat i malowalem już spoilery progi lusterka na zewnątrz jak i elementy wnętrza... Wytrzymują lata :D

 

 

Folia na dłuższą metę nie zdaje egzaminu... Gorące powietrze z nawiewow z czasem ją odklei na pewno

 

 

Mnie nawet nadgrzane zegary w klasyku potrafiły rozklejam folie na ramach w ich około :huh:

 

Ale to może była wina samej folii i jej jakości,  która kiedyś była po prostu kiepska :P

 

Natomiast Hydro jak najbardziej polecam... Miałem w klasyku osłony halogenow w hydro ala Carbon... To są elementy malowane bezbarwnym na sam koniec więc jest super trwałość :D

 

Co do przycisku to w gd te czarne nie były podświetlane

 

 

Zakupiłem na eBay czerwony tak jak ma Tomek... I On świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 08:14, WueM napisał:

 

Co do przycisku to w gd te czarne nie były podświetlane

 

 

Już do znudzenia, a to to co jest:

IMG_8937.jpg

(foto z mojego Buga 2001, zanim pomalowałem panel i wsadziłem czerwony przycisk)

?

 

Mam teraz takie dwa w szufladzie, oba świecą, zresztą muszą, bo w rocznikach kiedy GD było w EU, to już był wymóg prawny o ile pamiętam.  Nie wprowadzajcie w błąd tylko dlatego że u was coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Turbo napisał:

 

Już do znudzenia, a to to co jest:

IMG_8937.jpg

(foto z mojego Buga 2001, zanim pomalowałem panel i wsadziłem czerwony przycisk)

?

 

Mam teraz takie dwa w szufladzie, oba świecą, zresztą muszą, bo w rocznikach kiedy GD było w EU, to już był wymóg prawny o ile pamiętam.  Nie wprowadzajcie w błąd tylko dlatego że u was coś nie działa.

Dobra dobra... Zwracam honor może za bardzo wyrwane z kontekstu może i wiedza,  którą pamiętam "sprzed lat" Obecności na forum... Utarło się,  że przycisk ten nie jest podświetlany ;)

 

 

Ja mam jdm czerwony i on świeci a seryjny (gd bug 01) nie świecił

 

Ale wiesz co? 

Dla własnego spokoju i satysfakcji rozbiore go i sprawdzę w środku czy ma w ogóle wkład żarówki ;)

 

 

Natomiast co mnie zaciekawiło to bardzo fajnie równo zielone podświetlenie deski :wub:

 

Czy wszystkie te żarówki masz seria/fabryka? 

 

Zmieniłeś na jakieś zamienniki leży itp? 

 

Mnie się kilka spaliło... I za cholerę nie umiem dobrać odpowiedniego koloru :angry:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myślałem ze nie swieci, aż nie rozebrałem go i nie znalazłem czarnej jak węgiel żaróweczki :) (PS nie rozbieraj przycisku, tylko zdejmij ten front)

Żarówki u mnie są oryginalne (chyba, tzn w całym aucie mam ten sam odcień, chociaż różne panele zmieniałem). A to nie jest kwestia odpowiedniego filtra tam gdzie są oprawki? Bo one wszystkie chyba są białe, niekiedy w zielonych koszulkach gumowych

W ogóle to zielone są moim zdaniem paskudne, ale przerobienie całego środka razem z podświetleniem zegarów (najlepiej na białe) jest trochę ponad moje siły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak żaróweczka jest ok to może nie stykać. Te uchwyty na żarówki są lipne. Dawno temu gimnastykowałem się z włącznikiem przeciwmgielnych bo non stop gubił styk. 

W dniu 9.12.2018 o 20:32, rosaskc napisał:

Gdybyś zrobił, byłoby fajnie. Chodzi o te najgłębsze, ale widoczne zakamarki, gdzie taki pedant jak ja zajrzy i musi być ok ;)

Ciągle walczę o odrobinę światła do zdjęć. Nie jeżdżę STi na codzień, a jak wracam to już ciemno :( Może w weekend się uda. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomasz_555 napisał:

A nawet jak żaróweczka jest ok to może nie stykać. Te uchwyty na żarówki są lipne. Dawno temu gimnastykowałem się z włącznikiem przeciwmgielnych bo non stop gubił styk. 

Ciągle walczę o odrobinę światła do zdjęć. Nie jeżdżę STi na codzień, a jak wracam to już ciemno :( Może w weekend się uda. 

Tomek chyba gdzieś natrafiłem na twój post właśnie... Działały mi przyciski od przeciwmgielnych a po wymianie żarówek przestały :facepalm:

 

Może rzeczywiście styki nie trybią coś :rolleyes:

 

 

A co do odcieni zieleni @Turbo to u mnie lipa na maxa... Tu ledy tu żarówki zielone tu z kapturkami... Muszę to ogarnąć bo zielona choinka mi wyszła i mnie to wkurza :angry:

 

A co do przycisku to aktualnie mam czerwony jdm więc tym się nie zajmuję

 

 

Ale mam pewien nius... W klasyku przedlifcie EU seryjny był podświetlany... Ale już jdm nie i tego jestem pewny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WueM napisał:

A co do odcieni zieleni @Turbo to u mnie lipa na maxa... Tu ledy tu żarówki zielone tu z kapturkami... Muszę to ogarnąć bo zielona choinka mi wyszła i mnie to wkurza :angry:

 

To może dlatego duża grupa osób wymienia wszystkie żarówki, a nie tylko spalone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rosaskc napisał:

 

To może dlatego duża grupa osób wymienia wszystkie żarówki, a nie tylko spalone ;)

Dla mnie nie problem... Aczkolwiek w zegarach są ok i bardzo mi się podoba ich odcień.. Tak samo zapalniczka czy magiczny zegarek :lol:

 

Tylko nawiewy i ostatnio oba przyciski przeciwmgielnych :angry:

 

Już myślałem że w tych przyciskach faktycznie dam ledy w innych kolorach by się nie gubić który jest który... Ale w regulacji nawiewow :ph34r:

 

Wkurza mnie ta choinka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Turbo napisał:

Ej, ale ja w tych przyciskach tez miałem popalone lampki i wymieniłem je na zwykłe białe 12V wąsiate żaróweczki, identyczne jak w awaryjnym:

 

IMG_9425.jpg

 

To przez to kombinowanie właśnie się chyba choinka zrobiła ;) 

Kurde.... A może tu trzeba szukać przyczyny? 

 

Chociaż nie wiem... Bo wyciągnąłem te spalone i były z kapturkami jednak więc możliwe że takie też muszą być... Ale w sumie? 

 

Spróbuję zmienić na białe... Choć już kapturki znalazłem B)

 

Muszę coś pokombinowac bo wkurza mnie to masakrycznie... 

 

A w dodatku przycisk a raczej halogeny przód nie reagują :huh:

 

Coś się poknociło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 12:21, Tomasz_555 napisał:

nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że 150-200zł. Wieczorem zerknę do excela i potwierdzę.

Tomek, dzwoniłem do tego Twojego szpeca, ale teraz powiedział 450zł za elementy na zdjęciu... :blink: Trochę zmieniły się stawki. Z drugiej strony... Całkiem sensowny gość z rozmowy i może się zdecyduję na lekko inny zabieg u niego :ph34r:

 

 

IMAG4041_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rosaskc napisał:

Tomek, dzwoniłem do tego Twojego szpeca, ale teraz powiedział 450zł za elementy na zdjęciu... :blink: Trochę zmieniły się stawki. Z drugiej strony... Całkiem sensowny gość z rozmowy i może się zdecyduję na lekko inny zabieg u niego :ph34r:

Z ciekawości zerknąłem do Excela i mam zapisane 230zł. Cena skoczyła prawie o 100% Sporo. 

Warto o tyle, że robota fachowa, a rezultat bardzo trwały. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...