Skocz do zawartości

Legacy V - montaż nowego radia


mmsowinski

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji chińskiego black friday stałem się posiadaczem dedykowanego radia z androidem do mojego Legacy. Niestety mam problem z montażem i nie wiem już czy majfrendy coś pomieszały z przejściówkami i nie dały mi dobrych czy ja nie umiem się uporać z podpięciem.

 

Oryginalnie mam zamontowane radio Panasonic 86201AJ410. Wchodzi do niego 5 wtyczek. Czy wiecie gdzie mogę znaleźć opis, która wtyczka jest za co odpowiedzialna?

Edytowane przez mmsowinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj te radia mają wyjść na ustandaryzowane gniazda wobec czego musisz dokupić przejściówkę typu Subaru -> ISO. Wtedy wiązkę z auta wpinasz w kabel/przejściówkę z jednej strony i w kabel z radia z drugiej. Takie połączenie ogarnia podstawowe funkcje jak zasialnie, audio na głośniki itp. Nie koniecznie podepnie Ci np. przyciski z kierownicy które to musisz sobie zam podłączyć pomijając przejściówkę. Nie wiem co dokładnie kupiłeś ale jak coś dedykowanego do Legacy V to raczej powinni dorzucić już potrzebny adapter. 

 

Tu przykład takiej przejściówki:

 

https://allegro.pl/zlacze-iso-kostka-adapter-subaru-legacy-outback-hq-i7439943682.html

 

ale nie wiem czy ona podejdzie do Legacy V bo na zdjęciach to seryjne audo ma trochę inne wejście. 

Edytowane przez Tinuviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...