Jump to content

Łączniki stabilizatora pod stabilizatory Eibach

Recommended Posts

Witam. Kupiłem nowe stabilizatory Eibach 23mm przód i 24mm tył  do mojej Imprezy WRX hawkeye 07 tyle ze teraz się obawiam o łączniki czy oryginalne wytrzyma? Co myślicie dadzą rade czy konieczna wymiana na jakieś aluminiowe?

Ok dzieki.Nie wiedzialem jak dlugo wytrzymia wiec myslalem ze lepiej zmienic je wraz stabilizatorami.Ale jak mowisz ze powinno byc dobrze to zostawie i zobacze jak bedzie. I w sumie szkoda by mi bylo wymieniać bo 2 miesiace temu wymienialem na nowe orginalne.

• 4 months later...

Zeby nie zakladac nowego tematu chce zapytac czy staby 23 i 24mm eibacha nieregulowane w opisie jest ze pasuja do gc8 sedan, w tym gt99 podejda tez do sti v5 my99 z aluminiowymi wahaczami?. Moze ktos ma i uzywa?

• 2 weeks later...
W dniu 27.11.2018 o 15:41, Helmut napisał:

Przy takiej grubości stabów to nie wróżę rewelacji w zywotności seryjnych łączników nawet na asfalcie. Jak padną to kupisz aluminiowe alb oregulowane np. whiteline-y.

Nie ma co wróżyć, tylko samemu się przekonać ;). U mnie łączniki whiteline w hawku przy stabach Eibacha strzeliły 2 razy. I to nie gdzieś na odcinku a na ulicy przy przejeżdżaniu przez wysokie garby pod kątem. Trzask i po zawodach. Po zmianie na seryjne nigdy żaden nie padł :).

Edited by Simon WRC

No nawet w opisie Eibacha jest notka zeby zakladac z seryjnymi lacznikami i nie daja poliuretanu tylko mocowania z jakiej stam specjalnej mieszanki gumy. I w gc8 te staby eibacha powinny pasowac zarowno do sti jaki i GT, bo widzialem ze u whitelina ten sam model stabow pasuje tu i tu, po prostu sa tylko inaczej wygladajace laczniki i aluminiowe wahacze w sti ale wymiary te same.

• 4 weeks later...

Ja u siebie aktualnie mam wrzucone coś takiego https://www.iparts.pl/czesc/lacznik-stabilizatora-trw-jts7605,0-161-jts7605-983421.html i po roku nic nie puka, więc jest okej. Jeżdżę różnymi drogami, bo dojazd do domu mam raczej średni. Skoro u mnie taki zwykły, stosunkowo tani łącznik daje radę to myślę, że i u Ciebie będzie spoko. Osobiście gorąco polecam jak za tą cenę :)