Skocz do zawartości

Łączniki stabilizatora pod stabilizatory Eibach


Jabol1908

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Zeby nie zakladac nowego tematu chce zapytac czy staby 23 i 24mm eibacha nieregulowane w opisie jest ze pasuja do gc8 sedan, w tym gt99 podejda tez do sti v5 my99 z aluminiowymi wahaczami?. Moze ktos ma i uzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.11.2018 o 15:41, Helmut napisał:

Przy takiej grubości stabów to nie wróżę rewelacji w zywotności seryjnych łączników nawet na asfalcie. Jak padną to kupisz aluminiowe alb oregulowane np. whiteline-y.

Nie ma co wróżyć, tylko samemu się przekonać ;). U mnie łączniki whiteline w hawku przy stabach Eibacha strzeliły 2 razy. I to nie gdzieś na odcinku a na ulicy przy przejeżdżaniu przez wysokie garby pod kątem. Trzask i po zawodach. Po zmianie na seryjne nigdy żaden nie padł :).

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet w opisie Eibacha jest notka zeby zakladac z seryjnymi lacznikami i nie daja poliuretanu tylko mocowania z jakiej stam specjalnej mieszanki gumy. I w gc8 te staby eibacha powinny pasowac zarowno do sti jaki i GT, bo widzialem ze u whitelina ten sam model stabow pasuje tu i tu, po prostu sa tylko inaczej wygladajace laczniki i aluminiowe wahacze w sti ale wymiary te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja u siebie aktualnie mam wrzucone coś takiego https://www.iparts.pl/czesc/lacznik-stabilizatora-trw-jts7605,0-161-jts7605-983421.html i po roku nic nie puka, więc jest okej. Jeżdżę różnymi drogami, bo dojazd do domu mam raczej średni. Skoro u mnie taki zwykły, stosunkowo tani łącznik daje radę to myślę, że i u Ciebie będzie spoko. Osobiście gorąco polecam jak za tą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...