Skocz do zawartości

Oklejenie STI w logo Martini


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, filipk93 napisał:

taaa mi da :biglol:

...Małżonka, jak rachunek z monopolowego zobaczy kiedy wrócisz do auta a tam dluga kolejka po darmowo flaszkie :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, filipk93 napisał:

To 88 to juz jest mur beton?;) W poniedziałek będzie klejone:D Brakuje tylko napisu Martini na przedniej klapie i pasek bedzie szedl rowniez pod rejestracją. Zastanawiam sie jeszcze jak zakonczyc ten boczny pasek. Wizki wrzucam dla porownania ;)

 

 

E1C44601-8677-41C9-B7E1-7BE64539FD28.jpeg

63120DE0-472F-47DB-BD27-0BA85DB78598.png

B5B7FF01-DAF6-4A0C-839A-2866DB397E7C.png

 

Zdecydowanie druga opcja :) Przede wszystkim przez zakończenie pasów bocznych. A do tego ładne są te błękitne szerokie paski :)

Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rosaskc Paski jasno niebieskie szersze to na pewno, chodziło tylko o samo zakończenie paska bocznego, czy rowno z lampą czy nad i pociągnąć, az do klapy :) ale chyba zostanie równo z lampą :)

6 godzin temu, irektob napisał:

czekamy na efekty.......zrobimy fotkę z moja Martini?

 

z Deltą? Cała przyjemność po mojej stronie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem forum i chciałem wrzucić fotki.  Odebralem pare godzin temu ;) 

Nawet nie miałem czasu zrobić fotki bo juz bylo ciemno. Stwierdam, ze felga psuje cały efekt. Raz ze zlota, dwa ze troche niska opona jest( akurat taka byla w komplecie z felgami) i kolo wyglada jak by mialo 15 cali. Z tego co wiem na WATCH THIS CAR ma byc filmik z oklejania i jakies fotki ;) Wrzucam zrobione kalkulatorem w garazu ;)

9EEBD4F3-17D7-422C-8250-B9D586AF36E9.jpeg

2 godziny temu, Prudek napisał:

Ktoś tu się nie chwali ze już oklejona:D Mimo ze nie stała blisko ulicy to ciężko nie zauważyć ;)

 @Prudek pod 45 mnie namierzyłeś czy na polnej?;) Jak na polnej to chyba naprawde sie musi rzucać w oczy ;)

Edytowane przez filipk93
  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, filipk93 napisał:

Właśnie odpaliłem forum i chciałem wrzucić fotki.  Odebralem pare godzin temu ;) 

Nawet nie miałem czasu zrobić fotki bo juz bylo ciemno. Stwierdam, ze felga psuje cały efekt. Raz ze zlota, dwa ze troche niska opona jest( akurat taka byla w komplecie z felgami) i kolo wyglada jak by mialo 15 cali. Z tego co wiem na WATCH THIS CAR ma byc filmik z oklejania i jakies fotki ;) Wrzucam zrobione kalkulatorem w garazu ;)

9EEBD4F3-17D7-422C-8250-B9D586AF36E9.jpeg

 @Prudek pod 45 mnie namierzyłeś czy na polnej?;) Jak na polnej to chyba naprawde sie musi rzucać w oczy ;)

Na Polnej  :) wracałem właśnie z trasy po 16 i mimo ze już ciemno to rzuciło mi się . Gdyby nie to ze się spieszyłem to bym podjechał oblukac 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby się do czegoś przyczepić - darowałbym sobie aplikację na boku przedniego zderzaka. Może by lepiej wyglądała, gdyby ten "wlot" był czarny. Obecnie pasy zaczynają się w środku białego elementu, kiedy wszystkie inne pasy są od krawędzi do krawędzi. Taka mała niekonsekwencja projektanta ;)

 

Ale to ma znikome znaczenie, bo wygląda SZTOS!!! :wub: Jak jest na spoilerze? Na wizu była S-ka i czarny spoiler. Skrzydło jak w bolidzie Williamsa też w pasy? :drool:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie :) Powiem szczerze, że jak je odebrałem to miałem mieszane uczucia. Babka co mi wydawało auto mówi: " Mina pokerowa, ciężko pana rozgryźć czy się podoba". Sam nie wiedziałem czy mi się to w ogole podoba, jeszcze światła na tym magazynie takie jarzeniowe jakieś, że wyglądało to dziwnie, plus to małe, brzydkie zimowe koło. Pierwsza myśl " 2 koła się poszło je***". Normalnie byłem rozbity, ale jak sie zatrzymałem i sobie to obejrzałem, w świetle "wieczornym" to mi sie spodobało. Mega podoba mi się widok maski i kurnika od wewnątrz.  Efekt będzie dopiero jak antracytowe koło od MY15 na lato wjedzie. Wczoraj jak wracałem w korku to dzieciaki w aucie przede mną się obróciły i mi kiwały :D Poczułem się jak bym jechał swoją Caddówka MK1, to też na dzieciaki działa jak magnes, mini ciężarówka na chromowanym wystającym rancie :D Nie wiem tylko czy na tylnym zderzaku, nie będę im kazał nakleić loga Martini, bo wydaje mi się ze trochę "za dużo" tego paska", ale żeby było spójne to musiał być taki szerokie jak na masce i dachu. Robili przyniarke na ostatnim foto, ale jakos nie bylem przekonany.  I będe im kazał poprawić zeby numer od strony pasażera był też przegięty w stronę tyłu samochodu. Nikt nie wpadł na to, żeby zrobić odbicie lustrzane :facepalm:Co mówicie? 

48367184_259600654719140_7482444426816520192_n.jpg

48053231_366428767442893_7947189708201656320_n.jpg

 

 

Edytowane przez filipk93
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło, ja bym nie kleił logo na zderzak z tyłu. Dobre koło załatwi temat wyglądu.

U mnie zaraz po prezentacji auta RK na sezon '19 powstanie projekt oklejenia biemdablju. Mam nadzieję że bazowy lakier bolidu będzie biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 00:33, Pan Dziedzic napisał:

A ile by kosztowało oklejenie w KokaKolę ? :mrgreen:

U mnie w firmie gratis :biglol: :mrgreen:

 

A Martini fajnie wygląda, tak inaczej niż wszystkie. Najważniejsze, to być indywidualistą, ja też świadomie wybrałem kiedyś RK zamiast gwiazdek. Jest cool :thumbup:.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak by ktoś się chciał okleic to przez przypadek natrafiłem na gościa, który ma w ofercie okleiny do Imprez Martini

 

https://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-Impreza-WRX-STI-201-14-Le-Mans-Martini-Race-Rally-Logo-Graphics-Kit-13/192303714951?hash=item2cc631d287:g:5ZwAAOSwLlpZtloo:rk:62:pf:0

 

Edytowane przez _scooby_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...