Skocz do zawartości

Oklejenie STI w logo Martini


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne the forum :) Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad oklejeniem mojego Lanosa w Sedanie tj. Nubiry :D  w barwy Martini, w związku z tym, że nasz Roberto dziś oficjalnie dołączył do teamu Williams Martini Racing  moje myślenie się nasiliło :D  Ciężko znaleźć w necie zdjęcia Subaru w barwach Martini, przeważają Porsche , stąd moje pytanie: Nie będzie to jakaś profanacja? Co sądzicie na ten temat? ;) Oklejeni w podobnym stylu jak to EVO tylko pasek przez całość raczej węższy i już bez loga Martini na tylnej klapie :) Auto jest w białej perle więc nie będzie trzeba oklejać całego auta tylko paski i loga ;)  Czekam na opinie the Forum;)  

 

1931003_993193290741180_4233310679850991146_n.jpg

c1efad8s-960.jpg

d6efad8s-960.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HoQ od kiedy? Na oficjalnej stronie https://www.williamsf1.com ciągle widać loga Martini i bolidy w sezonie 2018 z tego co widzę też są w barwach Martini?  Nie chce się kłócić, pewnie masz racje, jeśli się tym interesujesz, a ja aż tak dogłębnie w to nie wniknąłem :) Nie jestem zagorzałym fanem Formuły 1, ani teamu Williams. O oklejeniu auta w Martini myślę od jakiegoś czasu, ale jakoś tak ciągle to odkładam na potem, tak samo jak renowacje felg ;)   Nawet mi przeszła taka myśl przy poprzednim samochodzie, ale uważałem, że  tam akurat to nie podejdzie. Wiem, że Subaru nigdy nie jeździło typowo w barwach Martini jak np Porsche, chociaż chyba mieli kiedyś jakiś epizod patrząc po poniższym zdjęciu, może się myle, ale nie w tym rzecz. Po prostu od dawien dawna podoba mi się ten motyw w motorsporcie, a jak o tym dziś przeczytałem to stwierdziłem, że może w końcu się za to wezmę, stąd mój post ;) 

ff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem, formalnie do końca tego sezonu Martini jeszcze jest sponsorem Williamsa, ale jako że mamy właśnie ostatni wyścig tego sezonu, na dodatek w kraju, w którym reklamowanie alkoholu jest zakazane, to technicznie już nie jest.

 

Zauważ że konto na twitterze nazywa się od wczoraj Williams Racing, a nie Williams Martini Racing, a bolidy na GP Abu Dhabi są w alternatywnym malowaniu, bez logotypów Martini.

 

Pomysł z malowaniem super, dłubię na boku Porsche 944 i paseczki Martini są mi bliskie i mega mi się podobają :) Jak np tu:

 

a80e9dc9eb65dad74c302b9eaebe202f.jpg

 

Jak chcesz i ci się podoba to rób, tylko nawiązania do nowego teamu Roberta nie będzie,  więc efekt słabszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HoQ dzięki za uświadomienie, dobrze czułem, że mam do czynienia z fachowcem w tej kwestii ;) To 944 które robisz jest już oklejone w paski po bokach czy dopiero jest taki plan? ;) Jak jest to możesz mi podesłać na priv jakieś fotki przy okazji ;) Własnie nie wiem czy w razie czego robić takie grube przetłoczenie na tylnych drzwiach, czy np sam pasek na dole jak tu. 

martini2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipk93 napisał:

o 944 które robisz jest już oklejone w paski po bokach czy dopiero jest taki plan?

 

Jeszcze nie ma nic bo to jeszcze nie ten etap, na razie musi jeździć :) Jeśli będzie oklejenie, to raczej jak poniżej (a i auto będzie podobnie zbudowane):

 

20170210_102040-1024x576.jpg

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego kto będzie sponsorem. Moim zdaniem oklejenie białego STI w logo Martini Racing całkiem pasuje. Tym jak weźmiesz pod uwagę kultowe fury , które jeździly a takich barwach np. Lancia Delta Integrale HF czy Audi Quattro (potem 90).

Edytowane przez Helmut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2018 o 11:44, filipk93 napisał:

 :) Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad oklejeniem mojego Lanosa w Sedanie tj. Nubiry :D 

 

Poniżej masz wizualizację Martini Racing ale nie na Imprezie GH sedan tylko na haczu :thumbup:

 

 

1909126657_stiMartini.thumb.jpg.bdc0b5f8149ae1e3e5dfd817061aad41.jpg1730402212_stiMartini2.thumb.jpg.5f50d497c3be34f19f571a2c0704b4c5.jpg

 

 

Edytowane przez _scooby_
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 :D

 

Projekt jak na evo, które wrzuciłeś na początku. To nie moje auto, ale gdyby było moje :P, to bym wolał paski raz szersze raz grubsze... Jak na prosiaku, co @HoQ podesłał czy jak na bolidach Williamsa. Fajne, jak na całej długości zmienia się szerokość pasków :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rosaskc napisał:
40
 
Projekt jak na evo, które wrzuciłeś na początku. To nie moje auto, ale gdyby było moje , to bym wolał paski raz szersze raz grubsze... Jak na prosiaku, co [mention=24594]HoQ[/mention] podesłał czy jak na bolidach Williamsa. Fajne, jak na całej długości zmienia się szerokość pasków
 


maja nanieść trochę poprawek i zobaczymy co wyjdzie. Wrzucę następne koncepcje :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 88 to juz jest mur beton?;) W poniedziałek będzie klejone:D Brakuje tylko napisu Martini na przedniej klapie i pasek bedzie szedl rowniez pod rejestracją. Zastanawiam sie jeszcze jak zakonczyc ten boczny pasek. Wizki wrzucam dla porownania ;)

 

 

 

 

 

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...