Skocz do zawartości

Aktualizacja oryginalnych map nawigacji


Aoi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tadkier napisał:

Dziękuję Lutek, gdzie ja już w PL nie dzwoniłem np. w sprawie konwersji licznika i radia z auta (USA na EU), wszędzie jak tylko dowiedzą się, że Subaru Tribeca to nie, nie, nie,

a dlaczego??? bo .... ble, ble ... (najlepiej to robić TYLKO bmw, audi, vw itp). DALEJ mam to w aucie niestety nie zrobione!!!

Ten zestaw z linka to chyba dedykowany do Tribeci "gotowiec" ??

Gdzie to najlepiej zakupić? eBay, AliExpres? Co doradzisz?

Szkoda, że mieszkasz Lutek na drugim końcu PL.

Pozdrawiam

Ja sobie dałem z tym spokój, ale też na początku myślałem o przeróbce choćby tylko radio i ustawienia temperatury, ale Ty tadkier jak przełamiesz lody to na tym forum będziesz gość. Widzę, że na razie jesteś zdeterminowany, więc jak Ci się uda to daj nam cynę - co, jak, i gdzie a uszczęśliwisz tu parę osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że poinformuję kolegów jeżeli się uda z tą konwersją USA na EU, robił to ktoś z Wieliczki, wysyła się do nich zegary i radio (3-4 dni i gotowe), w moim mieście już jeden kolega to zrobił i działa, ja będę wyjmował zegary + radio jak zrobi się cieplej, MIAŁEM wielką nadzieję na przeróbkę oryginalnego wyświetlacza LCD na wersję 7" + Android, ale chyba to jednak dla mnie,  tak na to liczyłem, sam tego nie ogarnę, przeróbki instalacji, musi to zrobić kumaty elektronik, NIESTETY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no i jak obiecałem, to informuję kolegów: konwersja USA na EU komputera mojego Subaru Tribeca została wykonana przez Firmę z okolic Krakowa (nazwy na Forum nie podaję, żeby nie było "kryptoreklamy").

Widać, że to profesjonaliści są.

4 dni i wsio gotowe, zegary zamontowane w aucie, komputer pokazuje wszystko jak w wersjach europejskich, można jednak to zrobić, tylko trzeba mieć odpowiednie umiejętności i chęci, a z tym w Polsce bywa ...... wiadomo jak, Subaru Tribeca ...... oooooooo NIE DA SIĘ NIC ZROBIĆ!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tadkier napisał:

no i jak obiecałem, to informuję kolegów: konwersja USA na EU komputera mojego Subaru Tribeca została wykonana przez Firmę z okolic Krakowa (nazwy na Forum nie podaję, żeby nie było "kryptoreklamy").

Widać, że to profesjonaliści są.

4 dni i wsio gotowe, zegary zamontowane w aucie, komputer pokazuje wszystko jak w wersjach europejskich, można jednak to zrobić, tylko trzeba mieć odpowiednie umiejętności i chęci, a z tym w Polsce bywa ...... wiadomo jak, Subaru Tribeca ...... oooooooo NIE DA SIĘ NIC ZROBIĆ!!!!

Pozdrawiam

Ile zapłaciłeś? 

Tylko farencheity zmieniłeś na celsjusze? Czy jeszcze coś? 

Mam ok 300 km do Krakowa, więc ja odpadam, nie zostawię auta na kilka dni. 

 

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300,-zł + 25,-zl przesyłka pobranie.

Zegary (licznik) wysyła się do nich, robią konwersję i odsyłają.

Konwersja polega na adaptacji komputera pokładowego samochodu do jednostek metrycznych (stopnie Fahrenheita na stopnie Celsjusza, mile na kilometry, galony na litry, zużycie paliwa w l/100km).

Ja jestem z tego bardzo zadowolony, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tadkier napisał:

300,-zł + 25,-zl przesyłka pobranie.

Zegary (licznik) wysyła się do nich, robią konwersję i odsyłają.

Konwersja polega na adaptacji komputera pokładowego samochodu do jednostek metrycznych (stopnie Fahrenheita na stopnie Celsjusza, mile na kilometry, galony na litry, zużycie paliwa w l/100km).

Ja jestem z tego bardzo zadowolony, polecam.

Hmmm to niedrogo nawet. 

Przemyślę w takim razie. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam, dzień dobry, how are you!

Mam na imię Piotr i jestem subaruholikiem.

 

Doświadczenie:

 2 Imprezy (dawniej), Outback II i III (II jeszcze na stanie), dwie Tribeki (poliftowe) - w bieżącym użyciu.

 

Obecnie "męczą" mnie dwie rzeczy.

1. Jedną Tribecę mam z USA, więc nastawy amerykańskie. Chętnie przysposobię na miary europejskie. Podajcie kontakt do tych speców krakowsko-wieliczkowskich czy jakichkolwiek innych, byle sprawdzonych.

Przy okazji proszę, wyjaśnijcie - skoro forum ma za zadanie pomagać w rozwiązywaniu problemów oraz skoro jakiś problem jest (np. zmiany nastawów z USA na EU), to jak już komuś udało się namierzyć cudotwórcę, co potrafi oraz chce mu się to robić, to skąd jakieś bezsensowne histerie o kryptoreklamie? Ludzie! Mamy sobie pomagać. Jak trafiamy na jakąś rzadką i poszukiwaną usługę, to należy ją podać do szerokiej wiadomości. Reklama? Serio? Godziny spędzone na bezowocnych poszukiwaniach są dobre, a info gdzie ktoś pomaga rozwiązać problem trapiący znaczną część z nas to już tabu? Trochę więcej rozsądku i empatii! Wręcz należy szeroko udostępniać info o takich firmach/ludziach, bo nam to pomoże oraz wynagrodzi ich zaangażowanie. Dajcie info na stronę i niech wisi. Za miesiąc za rok, za 5, kolejny szczęśliwy użytkownik Beki będzie szukał i .... może znajdzie.

2. Problem kolejny, to rozkładające się lusterko zewnętrzne (lewe) - nie do 90 stopni, a na maksa 180. Co za diabelstwo? Ktoś to przerobił?

 

Jeżeli ktoś marzy o Outbacku II (H6 3.0) - to mam od kilkunastu lat (I właściciel USA, II - znajomy w PL, III - u mnie) i mogę sprzedać, bo czas na zmiany w parku maszyn. Zadbany, bezwypadkowy (serio), choć trochę rdzy się pojawiło.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem konwersję z USA na EU. Są stopnie celsjusza, a licznik liczy w kilometrach, a nie w milach. Niestety nie ma opcji zmienić na wyświetlaczu spalania z galonów na litry.

Serwis jest w Żorach, ale najlepiej wysłać licznik. Namiar mogę dać na pw do gościa, który to robi, bo na stronie serwisu jest numer nie do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...