Skocz do zawartości

Panel sterowania klimą Forester SG XT 2003


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś przerabiał temat montażu panelu od Anglika i to polift? Coś mi u mnie nie pasuje i chciałbym założyć taki panel tylko czy trzeba przepinać przewody w kostkach?

47d3c78d44cca564a38f6c1cb5bc.jpg.2178f241470e7caf3f95daa64954e17b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytacie z uwagą. Potrzebuję potwierdzenie że od Anglika będzie pasować a nie jak wymienić. Demontaż i montaż mam opanowany, nawet wymiana żarówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaros czym malowałeś panel na czarno? Bardzo fajnie wyszło. Odnośnie zamiany panelu przedlifta na polift, jakoś nie jestem przekonany, żeby to działało bez przepinowania kabelków. Kombinacja przycisków w obu panelach jest zupełnie inna. 

Edytowane przez krik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję i wydam te 50zł za panel od poliftowego anglika ;)  Chodzi mi po głowie odnowienie ramki wokół panelu, radia itd bo mam przebarwienia, a jak wiadomo po pomalowaniu nie będzie widać oznaczeń wokół pokręteł. Zamiana ich na poliftotwe załatwi problem. Fajny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, krik napisał:

Zaryzykuję i wydam te 50zł za panel od poliftowego anglika ;)  Chodzi mi po głowie odnowienie ramki wokół panelu, radia itd bo mam przebarwienia, a jak wiadomo po pomalowaniu nie będzie widać oznaczeń wokół pokręteł. Zamiana ich na poliftotwe załatwi problem. Fajny temat :)

Jak już będę miał panel planuje odświeżyć go i całą ramkę w kolorze gun metal z palety Tamiya acryl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...