Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2.0 r 2008 nie lanos


jorgen

Rekomendowane odpowiedzi

2008 to jednak był chyba lanos. Hawk turbo 2006 - 2007. I też 2,5 litra. Wolnossąca imprezka 2006 lub 2007, Hawk, 2 litry, 160 KM jest znakomitym pojazdem. Jak kupiłem STI 08, to czwarty rok moja córa jeździ 2,0 RC 06. Bez problemów. Niektórym potrafi mulić, są dyskusje na ten temat na Forum. W byłej mojej, a obecnie córki, wystąpiło to przy ok.60.000 km przebiegu i po dokładnym umyciu przepływki w myjce ultradźwiękowej nie powróciło. Córa ma najechane jakieś 145.000 km, oleju Mobil 1 5W50 od zmiany do zmiany nie dolewa. Zmiana tradycyjnie co 10.000 km lub rok, ubywa 0,5 -07 litra.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wieloma samochodami się turlałem. Hawk wolnossący 2.0 to jeden z najbardziej niezawodnych i trwałych samochodów. Tam praktycznie nic się nie psuje ! Tylko trzeba dbać. Pamiętać należy o płynie hamulcowym, płynie od wspomagania fajery, oleju w moście i skrzyni, doglądania szyberdachu itp... itd... Raz chyba za nerwowo włączyłem reduktor. Poleciała plastikowa tulejka na lince. Ręcznie wyłączony reduktor, dwie tulejki z mosiądzu wprasowane na miejsce i spokój od 100 kkm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...