Skocz do zawartości

[Kraków] Krakowski Rally-oes - Niedziela - 18.03.2007


matt

Rekomendowane odpowiedzi

Ty już zapomnij o skrzyni. Ta impreza jest o tydzień za wcześnie...Wtedy będę miał auto tip-top.....z bedonisatym zawiasem :twisted:

PS.Rozmawiałem dzisiaj z jednym Panem...wkrótce GTkowi przybędzie dużo mocy :wink:

Daniel...Co moje to Twoje....i odwrotnie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

.. się zgłosiłem .... Fiaty 126 p miejcie się na baczności ( w Dobczycach takowy wygrał)

 

Mam szykować wolny podnośnik na poniedziałek :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem zgłoszenie - na razie będę na liście rezerwowej, może się jeszcze załapię... Szkoda, że tak późno przeczytałem ten wątek :???:

Dawid!Jakby co to wpadasz na moje miejsce. Określiłem w zgłoszeniu, że startuje na 99%, ale z ostatnich wieści szanse są mniejsze :sad:

 

Będzie ciężko, bo jestem trzeci na liście rezerwowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel...Co moje to Twoje....i odwrotnie? :mrgreen:

:shock:

 

.... Aneks do umowy :

 

- nie dotyczy wymiany i użyczenia środków nie trwałych ( np. szczoteczki do zębów , pantofli , wykałaczek , otwieraczy do konserw , kobiet , szlafroków itp.... )

 

.... przejeżdźałem dziś ok. godz. 23.30 obok domniemanego placu .... i ... 3 Fiaty 126p upalały jak szalone .... NIELEGALKA !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... przejeżdźałem dziś ok. godz. 23.30 obok domniemanego placu .... i ... 3 Fiaty 126p upalały jak szalone .... NIELEGALKA !!!!!!!!!

 

... no dałem chłopakom znać, że Daniel przyjeżdża to się lekko przestraszyli ale jak powiedziałem, że i Alex będzie i w dodatku pożycza auto od Daniela no to widzisz co zrobili .... od razu na maxi pojechali trenować :razz: :twisted: :cool:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to extra! :) Widzimy sie w niedziele w takim razie :)

 

Ktoś mi powie jak tam trafić? Wiem tylko, że to jest gdzieś na przeciwko M1...

 

EDIT: matt, a skąd wiesz? Bo na liście zgłoszeń żadnych zmian... :roll:

 

EDIT 2: poszukuję pilota! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum rallykrakow szefu klubu tak napisał "dzisiaj uzgodniono że przyjmujemy 50 załóg i ani jednej więcej żeby niepotrzebnie nie przedłużać przejazdów !"....

 

co do pilota, to albo ja mogę z Tobą pojechać albo "wypożycze" Ci swojego... sądze ze po przejeździe treningowym i pierwszym na czas na kolejne już Ci nie bedzie potrzebny bo zapamiętasz trase :cool:

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex pogratulować zwyciestwa bo filtra to nie wiem :mrgreen: jakies foty filmy beda? :wink:

Dzięki, ale nie mam się czym chwalić, bo dostalem baty od .....Skody,Seicento i jeszce jednego wozu z innej klasy :roll: Dostawalem też od Daniela, ale fura dwa razy odmówiła mu posłuszeństwa (dwa razy wyskoczył lewarek). W każdym razie moja srebrna bestia przeszła chrzest bojowy przed Ułężem :cool:

Muszę się szykować, bo podobno Blondas też startuje :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma

Pozdrawiam wszystkich poznanych w niedzielę :grin: do zobaczenia 24 III :wink:

Alex Ty :twisted: ten lewarek to przez te życzliwe Twoje życzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...