Skocz do zawartości

[Kraków] Krakowski Rally-oes - Niedziela - 18.03.2007


matt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie (to drugie celowo :wink: ), szykuje się fajna impreza :grin: .... najswieższy news głosi, że jeden ze sponsorów zawodów zażyczył sobie utworzenia Pucharu Pań i chyba za sterami mojego bolidu posadzę jedną taką, żeby cosik powalczyła :twisted: .... zgłaszać się trzeba szybko bo już jest 17 osób zgłoszonych (w pierwszy dzień otwarcia listy) a liczba startujących jest ograniczona do 40.....

 

Klub Rajdowy Rally-Kraków zaprasza zawodników i kibiców, na I Eliminację „Krakowskiego Rally-Oesu”, która odbędzie się 18 marca br. na terenie byłego Prefabetu (Maxi-Schrottu) przy ul. Centralnej w Krakowie.

Trasa imprezy będzie składała się z atrakcyjnej (betonowo- szutrowej) próby (ok. 1.3 km) w formie mini-oesu, przejeżdżanej trzykrotnie (do najlepszego wyniku będą zaliczone 2 najlepsze czasy) lub czterokrotnie - w zależności od frekwencji. Start do próby będzie poprzedzony jednym przejazdem treningowym.

 

Ilość zawodników ograniczona do 40- zgłoszenia można składać tylko w formie e-mailowej na adres: zgloszenia@rallykrakow.com- formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie klubowej. Telefon kontaktowy 0501-284-034. Zgłoszenia można przesyłać do poniedziałku 12.03 do piątku 16.03 br. W przypadku zamknięcia listy zgłoszeń kolejne zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową.

 

Przewidziany start imprezy o godz. 9.30 - zapisy na miejscu od godz. 8.30 do 9.00

 

Wpisowe 50 zł – w cenie wpisowego dla załogi przewidziany jest ciepły posiłek. Dla najlepszych czekają puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Bieżące informacje na temat imprezy, regulaminy i formularze zgłoszeniowe- dostępne na stronach www.rallykrakow.com oraz www.erajdy.com .

 

Serdecznie Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mati, wiadomo co ile będą się odbywać takie Rally-Oesy i ile jest przewidywanych eliminacji ? Tego odpuszczę, ale kusi mnie cholernie start w takim czymś, zwłaszcza, że formuła przyjaźniejsza niż pachołkolandia z dojazdówkami na KJSach.

 

Edit

Już znalazłem na stronie :oops:

 

* 18.03.2007

* 10.06.2007

* 23.09.2007

* 02.12.2007

 

Proponuję forumowy start w tym czerwcowym w ramach rozgrzewki przed Plejadami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, jak tylko będziesz w stanie to pewnie, że startuj !..... oprócz tego cyklu bardzo prężnie ruszył Automobiklub Galicyjski, który po bardzo dobrze przyjętym zeszłorocznym Pucharze Dobczyc w tym roku również przygotował ten cykl tylko nie z trzema a sześcioma eliminacjami!! (tu więcej info: http://puchar.agalicyjski.pl ) .... wczoraj eghm.. to jest przedwczoraj własnie była pierwsza.... zabawa przednia, trasa długa, pełno syfu, odcinki, szutrowo-błotniste także bokami z kopkiem polataliśmy :grin: .. nawet dwa onboardy mamy :razz:

 

także generalnie rzecz biorąc jeżeli chodzi o imprezy amatorskie w krk i okolicach to ruszyło się naprawdę sporo :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj eghm.. to jest przedwczoraj własnie była pierwsza.... zabawa przednia, trasa długa, pełno syfu, odcinki, szutrowo-błotniste także bokami z kopkiem polataliśmy :grin: .. nawet dwa onboardy mamy :razz:

 

Wiem, wiem - fotki oglądałem :cool:

 

Świerzbi mnie strasznie, żeby wystartować, ale powiedzmy do maja muszę odpuścić. Może w międzyczasie skombinuje jakiś komplet opon na takie upalanki :twisted:

 

Tak się zastanawiam - mój Rover 1,4 to w jakiej klasie byłby klasyfikowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, na liście zgłoszeń, Daniel i Alex, super panowie!

 

WRC fan, klasa "czworta" czyli vts-y, 106-tki i te sprawy :razz: ..... a na oglądare się nie zjawisz?

 

guma, nie ma problemu, jak coś się będzie działo dam znać :cool:

 

kebabudaniela, Daniel bez żadnego trzymania którejkolwiek ze stron muszę obiektywnie stwierdzić, że na maxi raczej malara w topowym specu ;) (patrz. malar Daniela Rośka) nie objedziesz ze względu na trasę, w dobczycach była spora prosta, której zupełnie brak na maxi .... zreszta co tu gdybać, ALEX widze ze też się złosił także walka będzie naprawdę ostra :twisted: ..... i oto chodzi :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan a na oglądare się nie zjawisz?

 

Jakbym mógł na oglądarę, to bym wystartował :mrgreen: Poza tym będę zapewne odsypiał oglądanie GP Australii :wink:

 

 

klasa "czworta" czyli vts-y, 106-tki i te sprawy :razz:

 

No to grubo :twisted: Muszę obcykać jak się odkręca kanapę z Rovera w ramach kuracji odchudzającej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX widze ze też się złosił także walka będzie naprawdę ostra

Zgłosiłem się,żeby kebabudaniela się tak nie cieszył :mrgreen: Nie wiem tylko,czy auto odbiorę po malowaniu zderzaka i błotnika przed niedzielą....jutro dopiero oddaję do lakierni, a poniedziałek do blacharza w celu montażu tych elementów.Druga sprawa to moje zawieszenie, które na płytach napewno się nie sprawdzi....jest jak beton. Na liście pojawił się Daniel Stawiarski w S4, który pewnie pogodzi wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem zgłoszenie - na razie będę na liście rezerwowej, może się jeszcze załapię... Szkoda, że tak późno przeczytałem ten wątek :???:

Dawid!Jakby co to wpadasz na moje miejsce. Określiłem w zgłoszeniu, że startuje na 99%, ale z ostatnich wieści szanse są mniejsze :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kebabudaniela, Daniel bez żadnego trzymania którejkolwiek ze stron muszę obiektywnie stwierdzić, że na maxi raczej malara w topowym specu (patrz. malar Daniela Rośka) nie objedziesz ze względu na trasę, w dobczycach była spora prosta, której zupełnie brak na maxi

 

 

.... przypominam że Subaru to gibkość zwinność i umiejętność przystosowywania się do wszelakich warunków ..... więc Twoja obiektywnośc jest tu nie na miejscu .... :mrgreen: .... jedyna słuszna racja to SUBARU !!!!!!!!!

 

Modów poproszę o pasek dla Matt-a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów poproszę o pasek dla Matt-a

I dla Daniela,jeśli mi nie da swojego WRXa :wink: Zeby nie myślał,że sępię, może moim GTkiem wygrać Ułęż 24 marca...A co...

 

.... nie no spoko .... "Gość" u którego serwisuje Swoje Subaru ( notabene od tego czasu zdołał już wymienić 04 STI na 06 STI) tylko czeka aż zaczne znów użyczać auta :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ps. pozdrawiam Nowy Sącz .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie no spoko ....

a coś kiedyś zepsułem? Jeżeli pojadę Twoim,to wariujesz moim na Ułężu...chyba się opłaca? :mrgreen:

 

 

 

TIME PLEASE ..... muszę spytać Szefa serwisu .....

 

 

 

 

 

..... niestety jest poza naszym wymiarem .... aczkolwiek rozmowa zastała nagrana i zostanie udostępniona .... po zezwoleniu członków ugrupowania "Ale Mi się chce PIC" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...