Jump to content

[Kraków] Krakowski Rally-oes - Niedziela - 18.03.2007

matt
 Share

Recommended Posts

Panowie i Panie (to drugie celowo :wink: ), szykuje się fajna impreza :grin: .... najswieższy news głosi, że jeden ze sponsorów zawodów zażyczył sobie utworzenia Pucharu Pań i chyba za sterami mojego bolidu posadzę jedną taką, żeby cosik powalczyła :twisted: .... zgłaszać się trzeba szybko bo już jest 17 osób zgłoszonych (w pierwszy dzień otwarcia listy) a liczba startujących jest ograniczona do 40.....

Klub Rajdowy Rally-Kraków zaprasza zawodników i kibiców, na I Eliminację „Krakowskiego Rally-Oesu”, która odbędzie się 18 marca br. na terenie byłego Prefabetu (Maxi-Schrottu) przy ul. Centralnej w Krakowie.

Trasa imprezy będzie składała się z atrakcyjnej (betonowo- szutrowej) próby (ok. 1.3 km) w formie mini-oesu, przejeżdżanej trzykrotnie (do najlepszego wyniku będą zaliczone 2 najlepsze czasy) lub czterokrotnie - w zależności od frekwencji. Start do próby będzie poprzedzony jednym przejazdem treningowym.

Ilość zawodników ograniczona do 40- zgłoszenia można składać tylko w formie e-mailowej na adres: zgloszenia@rallykrakow.com- formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie klubowej. Telefon kontaktowy 0501-284-034. Zgłoszenia można przesyłać do poniedziałku 12.03 do piątku 16.03 br. W przypadku zamknięcia listy zgłoszeń kolejne zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową.

Przewidziany start imprezy o godz. 9.30 - zapisy na miejscu od godz. 8.30 do 9.00

Wpisowe 50 zł – w cenie wpisowego dla załogi przewidziany jest ciepły posiłek. Dla najlepszych czekają puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Bieżące informacje na temat imprezy, regulaminy i formularze zgłoszeniowe- dostępne na stronach www.rallykrakow.com oraz www.erajdy.com .

Serdecznie Zapraszamy !

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mati, wiadomo co ile będą się odbywać takie Rally-Oesy i ile jest przewidywanych eliminacji ? Tego odpuszczę, ale kusi mnie cholernie start w takim czymś, zwłaszcza, że formuła przyjaźniejsza niż pachołkolandia z dojazdówkami na KJSach.

Edit

Już znalazłem na stronie :oops:

* 18.03.2007

* 10.06.2007

* 23.09.2007

* 02.12.2007

Proponuję forumowy start w tym czerwcowym w ramach rozgrzewki przed Plejadami :twisted:

WRC fan, jak tylko będziesz w stanie to pewnie, że startuj !..... oprócz tego cyklu bardzo prężnie ruszył Automobiklub Galicyjski, który po bardzo dobrze przyjętym zeszłorocznym Pucharze Dobczyc w tym roku również przygotował ten cykl tylko nie z trzema a sześcioma eliminacjami!! (tu więcej info: http://puchar.agalicyjski.pl ) .... wczoraj eghm.. to jest przedwczoraj własnie była pierwsza.... zabawa przednia, trasa długa, pełno syfu, odcinki, szutrowo-błotniste także bokami z kopkiem polataliśmy :grin: .. nawet dwa onboardy mamy :razz:

także generalnie rzecz biorąc jeżeli chodzi o imprezy amatorskie w krk i okolicach to ruszyło się naprawdę sporo :grin:

pozdr. matt

wczoraj eghm.. to jest przedwczoraj własnie była pierwsza.... zabawa przednia, trasa długa, pełno syfu, odcinki, szutrowo-błotniste także bokami z kopkiem polataliśmy :grin: .. nawet dwa onboardy mamy :razz:

Wiem, wiem - fotki oglądałem :cool:

Świerzbi mnie strasznie, żeby wystartować, ale powiedzmy do maja muszę odpuścić. Może w międzyczasie skombinuje jakiś komplet opon na takie upalanki :twisted:

Tak się zastanawiam - mój Rover 1,4 to w jakiej klasie byłby klasyfikowany ?

wow, na liście zgłoszeń, Daniel i Alex, super panowie!

WRC fan, klasa "czworta" czyli vts-y, 106-tki i te sprawy :razz: ..... a na oglądare się nie zjawisz?

guma, nie ma problemu, jak coś się będzie działo dam znać :cool:

kebabudaniela, Daniel bez żadnego trzymania którejkolwiek ze stron muszę obiektywnie stwierdzić, że na maxi raczej malara w topowym specu ;) (patrz. malar Daniela Rośka) nie objedziesz ze względu na trasę, w dobczycach była spora prosta, której zupełnie brak na maxi .... zreszta co tu gdybać, ALEX widze ze też się złosił także walka będzie naprawdę ostra :twisted: ..... i oto chodzi :grin:

pozdr. matt

WRC fan a na oglądare się nie zjawisz?

Jakbym mógł na oglądarę, to bym wystartował :mrgreen: Poza tym będę zapewne odsypiał oglądanie GP Australii :wink:

klasa "czworta" czyli vts-y, 106-tki i te sprawy :razz:

No to grubo :twisted: Muszę obcykać jak się odkręca kanapę z Rovera w ramach kuracji odchudzającej :mrgreen:

ALEX widze ze też się złosił także walka będzie naprawdę ostra

Zgłosiłem się,żeby kebabudaniela się tak nie cieszył :mrgreen: Nie wiem tylko,czy auto odbiorę po malowaniu zderzaka i błotnika przed niedzielą....jutro dopiero oddaję do lakierni, a poniedziałek do blacharza w celu montażu tych elementów.Druga sprawa to moje zawieszenie, które na płytach napewno się nie sprawdzi....jest jak beton. Na liście pojawił się Daniel Stawiarski w S4, który pewnie pogodzi wszystkich :mrgreen:

Właśnie wysłałem zgłoszenie - na razie będę na liście rezerwowej, może się jeszcze załapię... Szkoda, że tak późno przeczytałem ten wątek :???:

Dawid!Jakby co to wpadasz na moje miejsce. Określiłem w zgłoszeniu, że startuje na 99%, ale z ostatnich wieści szanse są mniejsze :sad:

kebabudaniela, Daniel bez żadnego trzymania którejkolwiek ze stron muszę obiektywnie stwierdzić, że na maxi raczej malara w topowym specu (patrz. malar Daniela Rośka) nie objedziesz ze względu na trasę, w dobczycach była spora prosta, której zupełnie brak na maxi

.... przypominam że Subaru to gibkość zwinność i umiejętność przystosowywania się do wszelakich warunków ..... więc Twoja obiektywnośc jest tu nie na miejscu .... :mrgreen: .... jedyna słuszna racja to SUBARU !!!!!!!!!

Modów poproszę o pasek dla Matt-a :mrgreen:

Modów poproszę o pasek dla Matt-a

I dla Daniela,jeśli mi nie da swojego WRXa :wink: Zeby nie myślał,że sępię, może moim GTkiem wygrać Ułęż 24 marca...A co...

Modów poproszę o pasek dla Matt-a

I dla Daniela,jeśli mi nie da swojego WRXa :wink: Zeby nie myślał,że sępię, może moim GTkiem wygrać Ułęż 24 marca...A co...

.... nie no spoko .... "Gość" u którego serwisuje Swoje Subaru ( notabene od tego czasu zdołał już wymienić 04 STI na 06 STI) tylko czeka aż zaczne znów użyczać auta :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ps. pozdrawiam Nowy Sącz .....

.... nie no spoko ....

a coś kiedyś zepsułem? Jeżeli pojadę Twoim,to wariujesz moim na Ułężu...chyba się opłaca? :mrgreen:

TIME PLEASE ..... muszę spytać Szefa serwisu .....

..... niestety jest poza naszym wymiarem .... aczkolwiek rozmowa zastała nagrana i zostanie udostępniona .... po zezwoleniu członków ugrupowania "Ale Mi się chce PIC" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: