Skocz do zawartości

Lampy ring LED do imprezy bugeye


Narrator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z takimi lampami do imprezy bugeye:

 

https://allegro.pl/reflektor-lampa-ringi-angel-led-subaru-impreza-gd-i7361916116.html

 

czy ten produkt jest wart swojej ceny i czy można na tym w ogóle jeździć po zmroku?

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informację. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do homologacji, myślę że mimo wszytko nie będzie z tym żadnych problemów jeśli będą świecić jak należy. To nie jest co drugie bmw typu e46 gdzie są zamontowane jakieś ,,ringi" gdzie każdy wie że nie posiadały tego w standardzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sikooo11 napisał:

Odniosę się do homologacji, myślę że mimo wszytko nie będzie z tym żadnych problemów jeśli będą świecić jak należy. To nie jest co drugie bmw typu e46 gdzie są zamontowane jakieś ,,ringi" gdzie każdy wie że nie posiadały tego w standardzie ;)

Chyba na odwrót. Każdy wie, że Subaru nie posiadało ringów.

Poza tym: lipa jak 150 te lampy i IMO jeden z większych agrotuningów o jakich można pomyśleć ale każdy robi jak mu się podoba i lubi...

 

Edytowane przez Ayu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tinuviel napisał:

o gustach się podobno nie dyskutuje ale moim zdaniem to co wrzucil Chudy wygląda o niebo lepiej niż te ringi z allegro. 

 

Zgadzam się. 

W wolnej chwili zrobię podejście i spróbuję je pomalować. 

 

@chudy__  skąd masz takie żółte halogeny? Kiedyś szukałem ale nigdzie nie było. Zdecydowanie bardziej podobają mi się od tych białych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przerobka lamp na czarne jest na duzy plus.

1 godzinę temu, Narrator napisał:

 

 

@chudy__  skąd masz takie żółte halogeny? Kiedyś szukałem ale nigdzie nie było. Zdecydowanie bardziej podobają mi się od tych białych. 

 

folia :) ja zmienilem dlatego ze w srebrnym lakierze to wszystko mi sie jakos zlewalo i żółte wygladaja duzo lepiej ,ale to ja tak uwazam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...