Skocz do zawartości

Impreza GD US/EU kompatybilność części.


Grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Chciałem podpytać kogoś w temacie o możliwość serwisowania subaraka z us na podzespołach z modelu jdm.

Obecnie przymierzam się do wymiany tylnego poszycia błotnika i oczywiście ta część ma inny nr. katalogowy od części jdm.

Czy w praktyce jest to ta sama część czy trzeba ściągać ze stanów? Wiem że przednie błotniki różnią się otworami na kierunkowskazy ale co do tyłu kompletnie nie mam pewności.

Nie chcę kupować jakichś ćwiartek szpachlowanych tylko zależy mi na tym aby było jak być powinno więc szukam nowej.

Podczas przeglądu przed zakupowego wyszły jeszcze końcówki drążka, czekam już 5 tydzień na nie.

Czy tak już będzie wyglądać eksploatacja takiego auta i mam się przyzwyczaić czy są jakieś części P2P?

 (Pacjent to blob 2.5STI z 2004r.) Z góry dzięki za radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

W takim razie pozdrawiam bo mam dokładnie ten sam model tylko US.

 

A co dokładnie masz z japona? wyczytuje z tego tekstu co ci wkleiłem że tam dużo rzeczy jest nie po tej stronie co trzeba.

 

Poszycie nie powinno się aż tak bardzo różnić oprócz, Jak wspomniałeś błotników, warto by było sprawdzić przed kupnem szerokość klipsów USvsEU.

 

Znalazłem linka gdzie próbują sobie wyjaśnić te sprawy aczkolwiek nie ma informacji na temat karoserii.

 

https://www.iwsti.com/forums/gd-general/171069-differences-between-jdm-sti-usdm-sti.html?amp=1#

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...