Skocz do zawartości

Chip z Allegro


marc120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem zapytać o chip tuning do imprezy 125 km, który można kupić na Allegro (tu jest przykładowy link: https://allegro.pl/chip-tuning-box-120-do-subaru-impreza-gd-2-0-125km-i7207392364.html), czy ktoś tego używał, czy to działa i jest bezpieczne do stosowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marc120 napisał:

Witam,

chciałem zapytać o chip tuning do imprezy 125 km, który można kupić na Allegro (tu jest przykładowy link: https://allegro.pl/chip-tuning-box-120-do-subaru-impreza-gd-2-0-125km-i7207392364.html), czy ktoś tego używał, czy to działa i jest bezpieczne do stosowania?

Za 119 zl to balbym sie w to bawic. To pewno takie cos jak magnetyzer do paliwa.

Nie znam sie na tym, ale z tego co slyszalem to chip tuning to raczej powazna sprawa, a nie zabawka za 119 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym modem powinien być strukturyzator płynu chłodniczego. Pamiętaj, że woda i inne płyny mają pamięć i odpowiednio reagują jak się do nich mówi, puszcza muzykę klasyczną. Mają wspomnienia i moce lecznicze. Po więcej szczegółów odsyłam do profesora Zięby. 

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pmlody napisał:

Przecież to zwykły rezystor oszukujący ECU w ilości powietrza, przez co ECU zwiększy dawkę wtryskiwanego paliwa... taki sam kupisz w sklepie z elektroniką za 10gr... A i tak szkoda tych 10gr....

 

To niemożliwe. Przecież spalanie ma być niższe do 20% :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jaceknie napisał:

Miałem tzw. Powerboxa ale kosztował z hamownią 1500zł i dodał 22 KM i nie pamiętam ile nm. Także za tą cene odpuść sobie

Pieniądze jednym słowem w BŁOTO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan Dziedzic napisał:

A jakby taki czip wrzucił w oponę, to pokarze ciśnienie ? :D

Nie, ale całkiem możliwe, że cztery sztuki zamienią pojazd w latający dywan ;).

Oczywiście kompatybilne z metalowymi wentylami tzn. kolor musi być odpowiedni :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, llkuba napisał:

Nie, ale całkiem możliwe, że cztery sztuki zamienią pojazd w latający dywan ;).

 

Uuu to obowiązkowo montaż parapetu z STI na klapę ^_^ Docisk musi być :biglol: to już nie są przelewki B)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...