Skocz do zawartości

Garda


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Macie jakiś sprawdzony namiar na miejscówkę nad jeziorem Garda? Dla mojej 5-osobowej rodzinki na wakacje 2019? Kwatera w rodzaju 2-3 pokoiki z kuchnią i łazienką. Byłem chyba w 1997 roku pod namiotem i teraz czas odwiedzić "stare kąty". Dla tych, którzy rejonu nie znają - szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Sprawdzam.

20 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Hotel Camping Bommartini

 

Ale to było jakieś 3-4 lata temu :)

200 metrów obok byłem dwie noce pod namiotem  .......we wrześniu 21 lat temu :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam https://www.delgarda.it/?lang=en

i zobacz sobie te domki a nie przyczepy, bo domek a większa przyczepa już jak dla mnie różnica w cenie była niewielka, a warunki o niebo lepsze. Ja miałem domek zaraz przy basenie, więc też plus pod kątem dzieciaków jeśli są mniejsze. Warunki jak w apartamencie. Klimę mieli jakiś limit (chyba 8h/d) a powyżej dopłacasz, to w domku nie wykorzystałem nawet połowy, wystarczyło włączyć na na godzinę dwie przed spaniem i do rana  było znośnie, w przyczepie klima chodziła praktycznie non stop, bo nawet jeśli nie było tragedii temperaturowo to było bardzo czuć wilgoć.

 

Z atrakcji polecam odwiedzić pobliskie zoo safari http://www.parconaturaviva.it/ dla mnie jedno z lepszych w jakich byłem. Nasze krajowe czy choćby Berlińskie nie umywa się do tego co tam mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam chcesz robić?
Raczej nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, ale my jeździmy kamperem (tam też byliśmy), więc alternatywnie opcja domek holenderski na kampingu wydaje mi się dużo fajniejszą opcją niż kiszenie się 'na kwaterze'.
Pola kampingowe są bardzo fajne, z basenami i różnymi rozrywkami, jak są dzieciaki to mogą biegać po całym ośrodku i dla nich to dużo fajniejsza opcja.
Pływasz na windsurfie? ponieważ tylko północna Garda wchodzi w grę, jeśli nie, to nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy orientujecie się jak wygląda przemieszczanie się nad jeziorem Garda? Jest tam jakaś komunikacja? Przyjedziemy pociągiem z Wenecji, ale zastanawiam się nad wynajmem auta. Jeśli chodzi o nocleg coś wybierzemy z booking, ale chciałbym poznać 2-3 ciekawsze miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżą autobusy i są promy ale ze względu na drogi polecam wynająć auto i najlepiej objechać jezioro dookoła. Warto też odbić od jeziora w Limone sul Garda na drogę Sp115 na Usteccio, potem na SP38  i po drodze będzie sklep Caseificio Sociale Alpe Del Garda Soc.Coop.R.L. który bardzo polecam, mają wszystkie lokalne produkty i można się nieźle zaopatrzyć. Potem powrót  wąskim leśnym OESem na SP38 przez Prabione i Piovere nad jezioro Garda. Transportem publicznym się tego nie da zobaczyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...