Jump to content

Garda


rydzada
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Macie jakiś sprawdzony namiar na miejscówkę nad jeziorem Garda? Dla mojej 5-osobowej rodzinki na wakacje 2019? Kwatera w rodzaju 2-3 pokoiki z kuchnią i łazienką. Byłem chyba w 1997 roku pod namiotem i teraz czas odwiedzić "stare kąty". Dla tych, którzy rejonu nie znają - szczerze polecam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. Sprawdzam.

20 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Hotel Camping Bommartini

 

Ale to było jakieś 3-4 lata temu :)

200 metrów obok byłem dwie noce pod namiotem  .......we wrześniu 21 lat temu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Polecam https://www.delgarda.it/?lang=en

i zobacz sobie te domki a nie przyczepy, bo domek a większa przyczepa już jak dla mnie różnica w cenie była niewielka, a warunki o niebo lepsze. Ja miałem domek zaraz przy basenie, więc też plus pod kątem dzieciaków jeśli są mniejsze. Warunki jak w apartamencie. Klimę mieli jakiś limit (chyba 8h/d) a powyżej dopłacasz, to w domku nie wykorzystałem nawet połowy, wystarczyło włączyć na na godzinę dwie przed spaniem i do rana  było znośnie, w przyczepie klima chodziła praktycznie non stop, bo nawet jeśli nie było tragedii temperaturowo to było bardzo czuć wilgoć.

 

Z atrakcji polecam odwiedzić pobliskie zoo safari http://www.parconaturaviva.it/ dla mnie jedno z lepszych w jakich byłem. Nasze krajowe czy choćby Berlińskie nie umywa się do tego co tam mieli.

Link to comment
Share on other sites

A co tam chcesz robić?
Raczej nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, ale my jeździmy kamperem (tam też byliśmy), więc alternatywnie opcja domek holenderski na kampingu wydaje mi się dużo fajniejszą opcją niż kiszenie się 'na kwaterze'.
Pola kampingowe są bardzo fajne, z basenami i różnymi rozrywkami, jak są dzieciaki to mogą biegać po całym ośrodku i dla nich to dużo fajniejsza opcja.
Pływasz na windsurfie? ponieważ tylko północna Garda wchodzi w grę, jeśli nie, to nie ma znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Czy orientujecie się jak wygląda przemieszczanie się nad jeziorem Garda? Jest tam jakaś komunikacja? Przyjedziemy pociągiem z Wenecji, ale zastanawiam się nad wynajmem auta. Jeśli chodzi o nocleg coś wybierzemy z booking, ale chciałbym poznać 2-3 ciekawsze miejscowości.

Link to comment
Share on other sites

Jeżdżą autobusy i są promy ale ze względu na drogi polecam wynająć auto i najlepiej objechać jezioro dookoła. Warto też odbić od jeziora w Limone sul Garda na drogę Sp115 na Usteccio, potem na SP38  i po drodze będzie sklep Caseificio Sociale Alpe Del Garda Soc.Coop.R.L. który bardzo polecam, mają wszystkie lokalne produkty i można się nieźle zaopatrzyć. Potem powrót  wąskim leśnym OESem na SP38 przez Prabione i Piovere nad jezioro Garda. Transportem publicznym się tego nie da zobaczyć :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...