Skocz do zawartości

2.0i - brak w cenniku


Garibaldi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Skodziarz napisał:

No ja mam II generację i wady zadziwiająco podobne widzę - więc albo jestem jeszcze bardziej wymagający, albo niewiele się poprawiło :D

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jak wymienisz się z @Karas samochodami na tydzień. @Karas po doświadczeniach z gen1 szybko wyłapie różnice i ładnie, w punktach poda nam za i przeciw gen1 vs gen2. A Ty @Skodziarz po przesiadce z gen1 na gen2 znowu poczujesz się lepiej (przez tydzień, dwa...), jak po wyjeździe z salonu :biglol: No i wątek wróci na swój tor, wszyscy będą zadowoleni...przynajmniej przez ten tydzień, dwa...:D

To jak z tym kawałem o kozie...a jak nie pomoże, to sprzedaj kozę tzn. świniaka :th_dash:

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Karas napisał:

absolutnie proszę mi nie kazać jeździć kolejnym Subaru. Co innego jakby ktoś chciał wymienic się na jakies fajne 1.8 albo 2.0tsi - wtedy bardzo chętnie ;)

ale to dla dobra naszego forum i nas :P to tylko tydzień męki, nie daj się prosić :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karas napisał:

Co innego jakby ktoś chciał wymienic się na jakies fajne 1.8 albo 2.0tsi - wtedy bardzo chętnie ;)

 

Miałbyś szanse, ale mod od ogłoszeń nie dał mi dyspensy na wystawienie ofert sprzedaży mojej skodziny. Nie mam 100 postów.:facepalm:

 

Nic to, że jestem tu ładnych parę lat, nic to, że mógłbym w każdym temacie "Nasze subaru" wpisać, że mi się samochód podoba (uzbierałbym owe brakujące posty w 10 minut) i nic to, że userzy z 30 postami dają ogłoszenia, a teraz jeszcze kolega Karas został pozbawiony możliwości zobaczenia prawdziwego 1,8 Tsi, 4x4 i DSG6. :lol:

 

No jak żyć?:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Rok z Bagien napisał:

Miałbyś szanse, ale mod od ogłoszeń nie dał mi dyspensy na wystawienie ofert sprzedaży mojej skodziny

i bardzo dobrze . Forum Subaru to nie Skodzi bazarek  :D

Są w internetach takie specjalne portale do sprzedaży aut. Może tam warto uderzyć? B)

21 godzin temu, Rok z Bagien napisał:

a teraz jeszcze kolega Karas został pozbawiony możliwości zobaczenia prawdziwego 1,8 Tsi, 4x4 i DSG6. :lol:

nie wiem jak u was w Łodzi ale u nas na dolnym śląsku wystarczy wybrać się do salonu czeskiej marki gdzie nie ma z tym najmniejszego problemu :) Można wsiąść podotykać, poszarpać i z jazdą testową jako kierowca nie ma najmniejszego problemu 

14 godzin temu, Zyzol napisał:

Jeden chce sprzedać, drugi chce kupić - możecie pominąć drogę formalnych ogłoszeń i dogadać się na privie

jak wyżej. Jak mam kupować to tylko nówkę w salonie skody a nie na forum subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rok z Bagien napisał:

Karas Tobie się emotikony nie wyświetlają, czy jak?

 

To była tylko wrzuta apropos, przywołanego przez Ciebie 1,8 Tsi lub 2,0 Tsi.:facepalm:

 

I akurat Octavii w takim zestawieniu po Fl już nie ma.,

Karaś traktuje markę Skoda z należnym szacunkiem. Szydzić można tyko z Subaru, XV w szczególności. 

Cos nam Skodziarz zamilkł... a ja na poważnie chciałem od niego to XV odkupić...

no nic, w poniedziałek ruszę do Skody... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Karas napisał:

zawsze i wszedzie :bowdown:

 

może już sprzedał :)

To chyba poza forum, bo tutaj to jak w tym żarcie ze słoniem: "jak będziesz o nim tak zle mówił to go nigdy nie sprzedasz"... choć nie, ja w sumie chciałem / chce odkupić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎17‎.‎10‎.‎2018 o 16:06, Garibaldi napisał:

Dzień dobry :)

Tak przeglądam co jakiś czas cenniki i porównuje różne wersje XV i Forestera i ciekawi mnie zniknięcie z oferty całkowicie modelu XV 2.0i. Ktoś coś wie na ten temat ???

Pozdrawiam

  

  

gdyby ktoś był zainteresowany kupnem For. 2.0  w tym roku , to warto zadzwonić do Piotr Rajski 22-8866081 :) z tego co pamiętam ceny nie uległy zmianie a jedynie wyposażenie jest trochę lepsze w MY19 ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Cos nam Skodziarz zamilkł

 

A co mam w kółko to samo powtarzać? :) Napisałem co uważam i nic na razie do dodania w temacie silnika nie mam, w weekendy wolę samochodem jeździć niż o nim pisać :D

I nie, dalej nie sprzedaję ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poślizgach chodzi o to, że własnie nie jedzie, jak kierownik kieruje :)

 

12 minut temu, GREGG napisał:

Długo @Skodziarz nie wytrzymał bez krytyki, także zapał jeszcze jest :biglol:

 

Ja nie krytykuję, dzielę się obserwacjami.

Może w momencie, jak będziesz chciał wziąć ostro zakręt, przypomni ci się, że wspominałem o podsterowności i przyhamujesz trochę? Życie ci ratuję... :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Skodziarz napisał:

W poślizgach chodzi o to, że własnie nie jedzie, jak kierownik kieruje :)

 

 

Ja nie krytykuję, dzielę się obserwacjami.

Może w momencie, jak będziesz chciał wziąć ostro zakręt, przypomni ci się, że wspominałem o podsterowności i przyhamujesz trochę? Życie ci ratuję... :P


Demonizujesz tą podsterowność dwójeczki, na szkoleniu SIP można było fajnie posprawdzać graniczne zachowania na płycie poślizgowej i jak w każdym aucie przy pewnej prędkości zachowanie "zaczyna opisywać balistyka". Bidna oktawina z ulubionym 1.8 tsi, w takich warunkach, dawno byłaby w rowie :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o deminizowanie - wchodzenie w zakręt 90˚ z prędkością 60 km/h, i to z górki, to proszenie się o kłopoty :D Ale taki właśnie był cel. Jeżdżę tymi serpentynami często, w różnych warunkach pogodowych, trochę przesuwając za każdym razem granice. Tym razem się samochód poddał. Za pierwszym razem było nerwowo, ponieważ nie spodziewałem się, że tak się zachowa. Stąd powtórzyłem drugi raz, żeby się upewnić czy to nie jakiś jednorazowy wyskok i tym razem już wiedziałem co zrobić.

Ogólnie to widzę, że choć udało mi się raz zarzucić tyłem, to jednak jest to samochód, który zdecydowanie w sytuacjach graniczych reaguje podsterownością.

Co mnie NAPRAWDĘ zaskoczyło (pozytywnie), to to, że jeszcze nigdy, przenigdy do akcji nie wkroczyło ESP :ok:

 

To się nazywa poznawanie możliwości samochodu, nie demonizowanie ;) 

 

A potem to tutaj opisuję, bo część osób się zaczyna martwić moim niepisaniem, jak widzę :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...