Skocz do zawartości
Miłosz Rzeźnik

V Subariada LIGHT - Gruzja - 5-16 sierpnia 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy numer National Geographic Traveler poświęcony jest Gruzji. Podczas poprzednich dwóch wypraw zwiedziliśmy praktycznie wszystkie opisane w nim miejsca. Jeśli nie chcecie sobie psuć niespodzianki to polecam. ;)

P.S. jest też krótkie wspomnienie z wyprawy do Maroko. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, przemekka napisał:

Najnowszy numer National Geographic Traveler

Właśnie kupiłem:)

IMG_20190308_183257.thumb.jpg.5fd440a7133987351805a98c82560801.jpg

Czytając o Kachetii nie mogłem się powstrzymać- otworzyłem gruzińskie wino:)

@Subary ładnie Twój Forek prezentuje się na pustyni.

Edytowane przez Daniel Janus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwzględniając przykre doświadczenia @PrzemQ z ( przerwanego ) wyjazdu na Subariadę na Kolski trzeba chyba zdecydowanie odrzucić wariant podróży przez Rosję.  Ja ciągle jeszcze rozważam prom z Czernomorska. Ogólnie wychodzi zupełnie akceptowalnie, ale problem w tym, że harmonogram kursów na sierpień będzie znany dopiero w  lipcu ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Uwzględniając przykre doświadczenia @PrzemQ z ( przerwanego ) wyjazdu na Subariadę na Kolski trzeba chyba zdecydowanie odrzucić wariant podróży przez Rosję.  Ja ciągle jeszcze rozważam prom z Czernomorska. Ogólnie wychodzi zupełnie akceptowalnie, ale problem w tym, że harmonogram kursów na sierpień będzie znany dopiero w  lipcu ...

Spotkanie jest w Batumi, więc dojazd przez Rosję byłby przestrzennie nielogiczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Bez przesady, nie należy kategorycznie odrzucać żadnych wariantów podróży przez Rosję. Problem dotyczy osób „z przeszłością”, którzy kiedyś jeździli samochodami do Rosji lub Białorusi, tak jak ja. Urzędnik czegoś tam w systemie nie zaznaczył i kicha. Ponadto ryzyko obejmuje użytkowników samochodów w leasingu, bo nigdy nie wiadomo, czy jakieś  auto tej firmy leasingowej aktualnie w Rosji się nie znajduje. Jeśli ktoś ma auto na siebie, nigdy wcześniej do Rosji i Białorusi autem nie jeździł, ryzyka nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też polecam. Zwłaszcza w formie audiobooka. Świetnie się słucha podczas dojazdu. ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi