Skocz do zawartości

Forester MY2019


świeżak

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, burton napisał:

Forester 0-100 robi 11,1, honda CR-V 8,8, a Ravka 8,3.... przepaść...

Do wyścigów z pod świateł nie ma szans (choć do 60 może nie być aż takich różnic) ale pewnie bezdrożami zajedzie dalej dzięki wyższemu prześwitowi i sprawnemu napędowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zainteresowany zakupem nowego forka. Ale cena też ma troszkę do znaczenia. Oczywiście specyfikacja też.  Zobaczymy ile będzie wersji i co bedzie dostępne na naszym rynku. Jak cena będzie około 165 tyś to już troszkę za dużo bo zaczynamy powoli mieć więcej samochodów do wyboru. Jakby ceny były takie jak teraz my2019 to jestem zdecydowany na najwyższą wersję wyposażania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Łukasz Czarnecki napisał:

Ja osobiście jestem zainteresowany zakupem nowego forka. Ale cena też ma troszkę do znaczenia. Oczywiście specyfikacja też.  Zobaczymy ile będzie wersji i co bedzie dostępne na naszym rynku. Jak cena będzie około 165 tyś to już troszkę za dużo bo zaczynamy powoli mieć więcej samochodów do wyboru. Jakby ceny były takie jak teraz my2019 to jestem zdecydowany na najwyższą wersję wyposażania...

 

Słusznie, też bym był bo bardzo lubię wszystkie podwyższone Subaru a Forester to super praktyczne auto z dużymi możliwościami poza szosą. Prędkości nie zachwycają ale sam jeżdżę leśnikiem z tegorocznej wyprzedaży o najprostszej prawie specyfikacji i jestem bardzo zadowolony mimo, że na papierze ma 11.8 s. do setki to ja mam dużą frajdę z jazdy. :)

Też mam nadzieje, że ceny pozostaną na rozsądnym poziomie ale sam nie dałem rady powstrzymać się okazji cenowej na stary model i uważam, że perfekcyjnie wydałem 120 tyś. na auto, które było tańsze od większości konkurencji w klasie (porównując do ich też obniżonych cen).

Ale to prawda, że jak cena dojdzie do 165 tyś to wybór będzie utrudniony bo jest w tym pułapie cenowym sporo interesujących aut.

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet teraz się bije z myślami czy nie kupić z wyprzedaży. Powiem szczerze że jakby nadal była jakaś promocja z oponami albo inna akcja dodatkowo zachecajaca to nie wiem czy nie przełamał bym oporów... Cena jest zachecajaca. Nie miałbym żadnych rozterek jakby obecny fotek miał AA. A tak to czekam na nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz Czarnecki napisał:

Nawet teraz się bije z myślami czy nie kupić z wyprzedaży. Powiem szczerze że jakby nadal była jakaś promocja z oponami albo inna akcja dodatkowo zachecajaca to nie wiem czy nie przełamał bym oporów... Cena jest zachecajaca. Nie miałbym żadnych rozterek jakby obecny fotek miał AA. A tak to czekam na nowego. 

Wyprzedaże chyba się już skończyły, może coś jeszcze zostało. Ja trafiłem fenomenalnie bo załapałem się na ekstra wersje z rynku niemieckiego w cenie naszej obniżonej i oczywiście dostałem też zimówki - czułem się jakby jakieś święta były i dostaję prezenty. :)

 

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tez nie jest tak, ze AA to jest być albo nie być.  Ja lubię gadżety i jestem pomimo ponad 40 lat multimedialny. Duzo jeżdżę. Uważam ze należy podejść do tego z głową. Jak można poczekać i mieć na najbliższe 5 lat auto na wskroś nowoczesne i aktualne to dlaczego nie. To nie komuna że trzeba brać wszystko. Tym bardziej że bede nim jeździł przez kilka lat. Oczywiście nie mówię że obecny forek nie jest fajny .... bo jest i to bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miło mieć najnowszy model a nie ten schodzący ze sceny bez względu w jakiej jest technologii i którego producenta. Życie za to czasem pokazuje, że najlepiej jest czekać na wersje po lifcie z poprawionymi ewentualnymi problemami wieku dziecięcego. W mojej decyzji nie kierowałem się ani tym co miłe ani tym co rozsądne tylko potrzebą zakupu nowego auta w danym momencie i występującą akurat bardzo dobrą ofertą, która skłoniła mnie do zakupu tu i teraz. Wcześniej nie myślałem też o wersji Exclusive ale z owym "+" okazała się wyjątkowo pasująca do moich oczekiwań, czyli wszystkie możliwe systemy bezpieczeństwa z brakiem kilku luksusowych dodatków bez których da się żyć. :)

I mimo, że planowałem pierwotnie dwa lata temu Outbacka to zacząłem interesować się XV II 2.0, którego w końcu zabrakło i kupiłem Forestera najmniej mnie interesującego a okazał się strzałem w dziesiątkę. ;)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto na nic czekać , bierz pod uwagę tylko to co jest dostępne w danej chwili na rynku bo za xxx czasu to sytuacja będzie całkowicie  inna.

Zresztą nowy model też musi pobyć co najmniej pół roku na rynku żeby zlikwidowali absurdalne wady.

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 17:18, Michał W. napisał:

Życie za to czasem pokazuje, że najlepiej jest czekać na wersje po lifcie z poprawionymi ewentualnymi problemami wieku dziecięcego.

Życie najczęściej pokazuje że trzeba kupować jak coś się podoba. Jest wiele poważnych rzeczy w życiu na które musimy czekać. Podoba się, kupuj. Nie musi się z Twoim wyborem zgadzać Forum Subaru, Forumowicze.

Nie jest potrzebny też przesadny pragmatyzm, mierzenie bagażnika centymetrem, czekanie na polift.

Pdoba się to brać jeśli budżet pozwala. 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, OBK CVT napisał:

 

tak kupilem alfe 159, sercem a nie rozumem

no i tak mi dala w d**e ze klekajcie narody :mellow:

 

tapatalked

Jakbyś nie kupił to byś nie miał Alfy. Jak mówił Jeremy Clarkson, każdy facet raz w życiu powinien mieć Alfę. 

Znam osoby zadowolone z 159.

A co z nią było nie tak?

Z każdym autem mogą być problemy, z Subaru też ;)

Jak Z małżeństwem, są plusy i minusy, ale ogólnie jest OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2019 o 12:53, mechanik napisał:

co z nią było nie tak?

 

po pierwsze, drugie i trzecie elektryka, plus skrzynia, wariator, glowice, skrzynia, glowice, wariator, glowice, skrzynia, wariator i tak w kolko

zgadzam sie, ze kazdy powinien miec alfe, cudowne auto z dusza :lol:

 

przepraszam za oftop

 

tapatalked

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2019 o 18:36, Michał W. napisał:

Ciekawe próby na torze off road nowego Forestera, większość zaliczona.

 

 

Widać rolki rolkom nie równe, bo w ruskim teście się udało: 

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 10.05.2019 o 08:54, chemiczny napisał:


Czy wiadomo już, czy nowy Forester będzie miał w papierach informację, że jest samochodem hybrydowym ?

Niestety nie mamy jeszcze dokumentów homologacyjnych.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...