Skocz do zawartości

Przebieg Forester XT 2.0 DIT


Mixer83

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, K0 MAR napisał:

 

Co prawda nie nie z forum ale ja znam właściciela FXT 2014, który ma na tę chwilę ponad 300 tys. W grudniu miał serwis na 300 kkm. Silnik i skrzynia oryginalne. W silniku nie było robione kompletnie nic, w skrzyni była wymieniona kaseta z elektrozaworami. Mechanicznie auto w świetnym stanie. Standardowe czasookresy przeglądów i standardowo stosowane materiały. 

Zawsze jest gdzieś ktoś z imponującym przebiegiem i bez problemów silnika. W wątku "Jaki odsetek SBD padł?" jest wypowiedź Pana Marka z MTS Dzierżoniów o jego klijencie z niewiarygodnym wynikiem w Imprezie Boxer Diesel z 2008 roku co jednak nie jest żadną gwarancją bezawaryjności dla reszty jego użytkowników.

Oczywiście 2.0 DIT to zupełnie inny przypadek niż SBD ale nie sugerujmy się jednostkowymi jak dotąd wynikami.

 

W dniu 16.12.2019 o 17:48, Maras napisał:

Szanowni Koledzy, mały update do mojego klienta w impezce, 528,429kkm. Pytam Klienta, Panie Piotrze, a co jak się skończy, a On na to to zakładamy nowy i jadymy dalej ;-) Serdeczne pozdrowienia dla Was.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, K0 MAR napisał:

 

Co prawda nie nie z forum ale ja znam właściciela FXT 2014, który ma na tę chwilę ponad 300 tys. W grudniu miał serwis na 300 kkm. Silnik i skrzynia oryginalne. W silniku nie było robione kompletnie nic, w skrzyni była wymieniona kaseta z elektrozaworami. Mechanicznie auto w świetnym stanie. Standardowe czasookresy przeglądów i standardowo stosowane materiały. 

 

W swoim XT 2015 mam 163 tys i również nic nie wskazuje aby za chwilę miał się rozpaść. Wręcz przeciwnie. Serwis ma kilkanaście sztuk z przebiegiem >200 i również nie ma się do czego przyczepić.

Zdecydowanie zmień mechanika ;) Z naciskiem na zdecydowanie :) 

 

wow zacny przebieg 300 tys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał W. napisał:

ale nie sugerujmy się jednostkowymi jak dotąd wynikami.

Zgoda, ale kolega K0 MAR napisał też że w serwisie jest jeszcze kilkanaście szt. z przebiegiem pow. 200kkm a to już raczej świadczy o tym że to niekoniecznie może być jednostkowy przypadek..;)

Sam mam póki co tylko 97kkm ale nie ukrywam że liczę co najmniej na drugie tyle bezawaryjnej (jak dotąd...) eksploatacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dzik44 napisał:

Sam mam póki co tylko 97kkm ale nie ukrywam że liczę co najmniej na drugie tyle bezawaryjnej (jak dotąd...) eksploatacji..

Tego życzę.

200 tyś. bez remontu powinniśmy traktować jako standard i pewnik.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...