Skocz do zawartości

Wał i shortblock z 2.5l do 2.0 a pojemność


PrzemoST

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, owad napisał:

To popiszcie jeszcze coś o kompresjach :). Dlaczego wyższa, niższa, gdzie jaką się stosuje, po co, po co się zmienia itp :)

Chyba chodzi Ci o stopień sprężania nie kompresję, w uproszczeniu im niższy, tym więcej można dmuchać, tu masz trochę teorii:

http://dsportmag.com/the-tech/boost-vs-compression-benefits-of-high-boost-levels-and-high-compression-ratios/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, owad napisał:

To popiszcie jeszcze coś o kompresjach :). Dlaczego wyższa, niższa, gdzie jaką się stosuje, po co, po co się zmienia itp :)

Polecam:

https://www.amazon.com/Subaru-Performance-Handbook-Training-WRX/dp/1876953314

Jakby co to gdzies to mam w pdf, ale szaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2018 o 19:26, carfit napisał:

A to że korby jak już pisałem na przestrzeni lat 92-2015 zmieniały się kształtem, wagą i sposobem skręcania stopek korbowodu . Możesz również kupić korbowody o długości 131,5mm czyli o 1mm dłuższe . Seryjne oczywiscie ej205/7,vs ej255/7 są oczywiście zamienne w sensie długości, to jest jasne .

 

Cały czas mowa o seryjnych i o ich długości. Skoro teraz to takie jasne , to ciekawe czemu wcześniej to samo ale w moich wpisach było bzdurami :rolleyes: Oj słówko sory komuś chyba przez klawiaturę po prostu nie przechodzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gaceq napisał:

 

Cały czas mowa o seryjnych i o ich długości. Skoro teraz to takie jasne , to ciekawe czemu wcześniej to samo ale w moich wpisach było bzdurami :rolleyes: Oj słówko sory komuś chyba przez klawiaturę po prostu nie przechodzi. 

 

nigdy bym na to nie w padł ;) , więc bardzo dziękuję i strasznie przepraszam za moje faux pas :)  .

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...