Skocz do zawartości

Sportowy wydech impreza 225km gd 2.0t.


ziulotomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje autko to subaru impreza gd 2003r. 225km 2.0t.

Chce zrobić kpl. wydech sportowy, oczywiście zawiozę autko do warsztatu. Od czego zacząć i jaki sportowy wydech? sportowy kat czyli "cat back" i skrocony wydech czyli "downpipe" zastosować? (jeśli sie myle poprawcie mnie) za rok chce czipować autko więc ydech musi oddychać pełną parą, i ile cali wydech?

dziękuje za pomoc, pozdrawiam!

Edytowane przez ziulotomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na wydobyciu fajnego basowego bulgotu bez bez mapowania to robisz przelot środek + cat back.

Jak coś to mam fajny tłumik Prodrive w super stanie + przelot środek do sprzedania w rozsądnej cenie :) .Klasyka jeżeli chodzi o brzmienie.

Z polecanych przez użytkowników jest jeszcze H&S, którego nie słyszałem na żywo.

Mój zestaw jeździł w WRX 2005 GD czyli takim jak Twój. Zakładasz i jeździsz bez żadnych przeróbek.

Kupiłem nowe auto i pozostał mi wydech po WRX.

Jeżeli chciał byś założyć DP to dochodzi Ci zmiana mapy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli zalezy Ci tylko na wydobyciu dzwieku, to wystarczy wymiana koncowego tlumika na glosniejszy, ew. tak jak kolega wczesniej pisal koncowego i srodkowego (czyli calego catbacka).

Jesli chcesz zrobic od razu kompletny wydech na zamowienie (co moim zdaniem, w przypadku Imprezy, gdzie jest ogromny wybor wydechow z drugiej reki, srednio sie oplaca), to powinienes od razu, a nie za rok zrobic remap. Inaczej prosisz sie o klopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...