Skocz do zawartości

Subaru legacy IV rdzewiejąca belka pod chlodnicami(pas przedni dół)


Dzixd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

chciałem spytać użytkowników gacków czy rdzewieje wam mocno belka pod chlodnicami. Bo w moim z 2009 jest lekko zgnita. W dwóch starszych egzemplarzach z 2004 i 2005 też widziałem ten sam problem. Czy TTTM, czy może zależne jest to np. od ilości soli dawanej na drogi? Moje auto jest od nowości z okolic Krakowa i Rzeszowa.

 

Już kupiłem całą belke nową . Jest dwuczęściowa.

Pytam z ciekawości.

Ps. tak wiem że moja belka była spawana.9f53fa43d4567068666a01646f16f654.jpg319ecf0ea5f35bec611540f4d6043104.jpg44bfd45c14babf90a145cf279ecc701c.jpg5dc545741e4e8b27d74b6ea578d6a2ad.jpg

 

Wysłane z mojego mądrego telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez rdzewieje, ale moze nie az tak... Kupiles nowa w ASO? Ile taka przyjemnosc? Daj znac, jak wymienisz, moze wskazowki przydadza sie w przyszlosci
 
T.
 
Na znanym portalu aukcyjnym za 300 złotych komplet plus wysyłka. :wink: do wymiany potrzebny blacharz albo spawacz bo te elementy są zgrzewane z tego co zdążyłem zbadać na aucie. Dam znać w temacie jak wymienię.

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard w tych autach. W Blitzenie z 2006 roku, którego mój brat sprowadził z Japonii też belka była zgnita. Kupił nową w internecie i wspawał sam. Wyszło bardzo dobrze. Co ciekawe w moim B4 RSK z 2000 roku belka jest w stanie idealnym. Profilaktycznie zapryskałem ją Noxudolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard w tych autach. W Blitzenie z 2006 roku, którego mój brat sprowadził z Japonii też belka była zgnita. Kupił nową w internecie i wspawał sam. Wyszło bardzo dobrze. Co ciekawe w moim B4 RSK z 2000 roku belka jest w stanie idealnym. Profilaktycznie zapryskałem ją Noxudolem.
No też mnie to zaskoczyło bo w imprezce 1999 belka pod chlodnicą była w lepszym stanie niż w tych gackach. Może kiepsko są zakonserwowane?

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć, Trochę odgrzeję stary temat ale mam pytanie odnośnie pasa przedniego/belki chłodnicy.
Mam Legacy z 2006 r. i pas jest w tragicznym stanie, nie mogę nigdzie znaleźć nowego - czy Pas z wersji po lifcie będzie pasował ? 
Czy do 2.0 benzyny będzie pasował też pas od 3.0 czy są inne mocowania chłodnic ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Krzysiek88 napisał(a):

Mam Legacy z 2006 r. i pas jest w tragicznym stanie, nie mogę nigdzie znaleźć nowego - czy Pas z wersji po lifcie będzie pasował ? 

Tak, będzie pasować, one są takie same

 

14 godzin temu, Krzysiek88 napisał(a):

Czy do 2.0 benzyny będzie pasował też pas od 3.0 czy są inne mocowania chłodnic ? 

Jestem prawie że pewien że są identyczne 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, 
Jak ktoś kolejny będzie szukał pasa (czołówki) do Legacy IV to z wersji USA nie pasuje ...

Zignorowałem dopisek w aukcji, że to wersja USA i okazuje się, że to zupełnie inna czołówka, blacharz wyrzeźbił z dwóch jedną ale okulary mają inny kształt, otwory śrub są w innych miejscach itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...