Skocz do zawartości

Docieranie subaru, pierwsze kilometry


lawina

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szarpać ręcznego bez sprzęgła, nie kręcić bączków, nie wykopywać się z błota/śniegu 20 minut i będzie dobrze.

 

...a taki dajmy na to start z 7000rpm na jedynce nie męczy wiskozy?? Musi przekazać dość spory moment zwłaszcza na asfalcie. Jak wytrzymały jest ten wynalazek??

Aby za bardzo nie cierpiały należy napiąć napęd, skrzynia jest w jakims stopniu zabezpieczona, dyfry też, ale jak za długo będziesz tak trzymał auto to nie będzie nic ze sprzęgła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szarpać ręcznego bez sprzęgła, nie kręcić bączków, nie wykopywać się z błota/śniegu 20 minut i będzie dobrze.

 

...a taki dajmy na to start z 7000rpm na jedynce nie męczy wiskozy?? Musi przekazać dość spory moment zwłaszcza na asfalcie. Jak wytrzymały jest ten wynalazek??

 

Uuu jak kolega takie strzały robił Alfą to z warsztatu nie wychodził....

 

Jak z Subarakiem będziesz tylko robić to co z Alfą to starczy Ci na dwie dekady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uuu jak kolega takie strzały robił Alfą to z warsztatu nie wychodził....

 

Jak z Subarakiem będziesz tylko robić to co z Alfą to starczy Ci na dwie dekady :)

 

Dobrze by było :D

 

Chociaż z Alfą nie było tak źle. Sprzęgiełko miałem nowe a 210km/h na autostradzie wozem 1.4TS to też niezły wynik. Co innego prowadzenie przy tej prędkości... Szkoda, że jeszcze chwilę muszę go docierać ;).

 

Dzięki Wszystkim za info. Mam nadzieję, że trochę pojeżdże. Wybieram się do SJS, więc będę miał okazję podszlifować warsztat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tego nie rozumiem, dla mnie kręcenie bączków, czy palenie gumy to żadna przyjemność

Palenie gumy - odpada, do tego jest BMW. Ale bączka ? To mi poprawia humor :mrgreen: i dla mnie to przyjemność. Sprawa gustu, jedni lubią pędzić po autostradzie 250km/h, a ja nie, wolę 100km/h ale po zakrętach.

Do takich celow nalezy zakupic BMW, wrzucic lupiaca muzyke w gigantyczne glosniki i Jaaaaaaaazdaaaaaaaaaa...

Niekoniecznie, w świecie rajdów to taka rozrywka. W Subaru nie słucham muzyki ponieważ zakłóca mi odbiór pracy silnika, a to kolejna przyjemność :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1 napisał/a:

Do takich celow nalezy zakupic BMW, wrzucic lupiaca muzyke w gigantyczne glosniki i Jaaaaaaaazdaaaaaaaaaa...

 

Niekoniecznie, w świecie rajdów to taka rozrywka

 

Jeszcze nie widzialem takich rozrywek u kierowcow rajdowych. Zawsze mi sie wydawalo, ze sluchaja opisu trasy od pilota... Ale moze jeszcze malo widzialem... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widzialem takich rozrywek u kierowcow rajdowych. Zawsze mi sie wydawalo, ze sluchaja opisu trasy od pilota... Ale moze jeszcze malo widzialem...

Mało widziałeś, taki jeden normalnie se bączka na oesie zrobił i jeszcze ten oes wygrał :wink: :mrgreen: Nie wiem czy miał to w opisie. Poza tym niekiedy po skończonym rajdzie kręcą bączki dla kibiców, ale władze z tym walczą twierdząc że to niebezpieczne jest. Za to bezpiecznie jest na oesach, gdzie prędkości są 10 razy większe :mrgreen:

http://www.auto-sport.cz/videogalerie.php?lang=1&id=251 (Prazsky Rallysprint)

na końcu relacji duuużo bączków, również w wykonaniu Kuziego "czarną śmiercią" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, brak czasu napewno. Ale klimaty też nie dla mnie. Na tym forum jestem dlatego że pomykam właśnie Subaru. Ale ogólnie klimat też nie bardzo mi leży. Na ulicach jest dużo Subaraków, ale nie wszystkim odpowiada właśnie klimat.

Czasem można to uznać jako gest rozwagi, a czasem głupoty
uważasz że postępowanie inne niż Twoje to gest głupoty? Swiadczy to o Tobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...