Skocz do zawartości

Poprzedni właściciel poszukiwany!


rexx13

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Mam do Was, forumowicze, dosyć pilne pytanie. Nadszedł czas kiedy muszę poszukać następcy mojego ukochanego dziadka Legaca i oczywiście musi to być kolejne Subaru.
Miał być OBK H6, ale jednak powoli przestawiam się na Forka Turbo. Dziś oglądałem jeden egzemplarz i niestety ludzie z placu na którym stał samochód przez telefon przedstawił mi trochę inną historię niż to wygląda.
Po przyjechaniu okazało się, że miał jakąś przygodę małą, ale nie wiadomo co i jak, bo nigdzie nie odnotowano... Oni nie wiedzą, a ktoś kto przyjmował samochód, zmienił pracę... Wiadomo, pod górę.
I teraz tak, widziałem na klapie mnóstwo odznaczeń personalizujących Subaru- między innymi ze zlotów plejad oraz "moje 3 Subaru" i dlatego pomyślałem, że może to auto należało do kogoś z forum i będzie mi mógł/mogła udzielić trochę więcej informacji - nie oceniam, ani nie kabluje ubezpieczycielom ;) Są to po prostu za duże pieniądze by ryzykować i brać w ciemno.
Trochę więcej informacji:
Forester XT 2014, biała perła, full opcja. Zostawiony w Katowicach w MMCars w rozliczeniu, początek rejestracji SZ (ale mogła być zmieniona), oraz wymienione wcześniej odznaczenia na tylnej klapie.

Ktoś coś? Będę Wam wdzięczny za każdą informację no i oczywiście pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...