Skocz do zawartości

Impreza MY18 2.0 gdzie się podziała?


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

To nie błąd tylko smutna prawda. Jak nowy 2.0 (ale od 1 września zarejestrowany) to chyba tylko tu:

 

https://samochody.subaru.pl/?q=search&model=Subaru+Impreza&year_from=2018

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czeskim cenniku Impreza MY18 z silnikiem 2.0 jeszcze jest: http://www.subaru.cz/download/ceniky/2018/CENIK-SUBARU-IMPREZA-MY18.pdf

A mi się marzy Outback z silnikiem 2.4 z Ascenta (bo myślami o powrocie na europejską scenę silnika 3.6 to sobie złudzeń nie robię). Ciekawi mnie, czy ten silnik dałby radę spełnić normę Euro ileśtam.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kytutr napisał:

W czeskim cenniku Impreza MY18 z silnikiem 2.0 jeszcze jest: http://www.subaru.cz/download/ceniky/2018/CENIK-SUBARU-IMPREZA-MY18.pdf

A mi się marzy Outback z silnikiem 2.4 z Ascenta (bo myślami o powrocie na europejską scenę silnika 3.6 to sobie złudzeń nie robię). Ciekawi mnie, czy ten silnik dałby radę spełnić normę Euro ileśtam.

 

u nas Litwie FXT tez znikl z oferty, ale Impreze 2.0i (jak i XV 2.0i) jeszcze mozna zamowic ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tęsknicie za Imprezą 2.0, a jeszcze 6 miesięcy temu wszyscy narzekali, że taki słaby motor, ze brakuje wersji turbo czegoś tam etc :) .

No ale jak w ofercie tylko 1,6 to też wolałbym chociaż 2,0. Ale dla mnie szkoda, że nie ma w Imprezie SBD - jechałby prawie jak XT-k powyżej 120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rutek111 napisał:

Ale dla mnie szkoda, że nie ma w Imprezie SBD - jechałby prawie jak XT-k powyżej 120km/h

zawsze możesz zrobić swapa , podobno nowych short bloków do SBD na rynku pod dostatkiem :mrgreen:

a tak na poważnie szkoda że nie ma w XV/ Imprezie do wyboru 1,6 turbo z Levorga podejrzewam że byłby najlepiej sprzedającym się autem - sam bym chetnie takie kupil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Ja mam jeszcze kilka Imprez 2.0 objętych derogacją (czyli nierejestrowanych), więc jeżeli jesteś zainteresowany - od razu dzwoń bo mamy spory ruch : ) (ba, mam nawet dwie Demówki do sprzedania,w tym jedna biała wersja SPORT, więc jak widzisz jestem "Imprezowym" gościem :) )

Tel. do mnie 604 269 777.

Pozdrawiam 

Jacek 

Edytowane przez Subaryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ja też posiadam kilka Imprez z silnikiem 2.0i w wyposażeniu Sport oraz Exclusive - > samochody w kolorze białym, rok produkcji 2018.

 

Mam też jedno auto fabrycznie nowe z silnikiem 2.0i z rocznika 2017, wersja Sport, kolor biały w super cenie!

 

Posiadam też dwa samochody demonstracyjne z silnikiem 2.0

 

1. Niebieska - wersja Sport - rok produkcji 2017 - przebieg 6500km

2. Czarna - wersja Exclusive - rok produkcji 2017 - przebieg 9500km

 

Szczecin

 

Kontakt do mnie

 

Bartosz

 

bartosz.nurkiewicz@polmotor.subaru.pl

Tel: 605 580 032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...