Skocz do zawartości

regeneracja turbiny


klev

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Mechanik stwierdził, że moja TF035 ma już dosyć, ma ponad 5mm luzu i że zaraz się skończy.....

Chciałbym wymienić ją na TD04L i tu pojawia się mój problem/niewiedza:

Na all..drogo są turbiny od 200zł z dużymi luzami jako uszkodzone (zapewne jak moja mała) przez takie po 450zł "z luzami w normie" do 900zł "bez luzów wzdłużnych"

Jak do tego podejść ? Lepiej kupić taką tanią z luzami i ją regenerować czy może z luzami w normie i zobaczyć w jakim stanie, albo zaufać sprzedającemu i kupić taką bez luzów (ale może się okazać że są poprzeczne bo o tym ani słowa)

A może jest zakład/osoba sprawdzona przez forumowiczów sprzedająca używane turbiny, tak żeby się nie władować na minę ?

 

ps. Wnioskuję, że każda turbina TD04L wyciągnięta z SUBARU (GT, WRX... itp.) będzie pasowała Plug and Play do mojego ukochanego forka. Jak się mylę to proszę mnie wyprowadzić z błędu.

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mam TD04L wyjętą z mojego auta, bo wsadziłem większe turbo, nie ma ani luzów wzdłużnych ani poprzecznych. Oddam za 900zł :-) A do regeneracji nadaje się turbina bez luzów wzdłużnych bo inaczej do wymiany jest cały rdzeń

 

Każde TD04L z Subaru będzie pasować P&P.

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś od nich kupiłem z luzami poprzecznymi za 650, bo miałem robić hybrydę, gdzieś leży w garażu jak chcesz oddam taniej default_smile.png

 

P. S. Wciskali mi że to norma w tych turbinach, ale że miała iść do przerobienia to mi to nie przeszkadzało i się nie kłóciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

ale ja to strojenie ze znajomym z forum, na drodze a nie hamowni, z lapkiem w ręku :) Dlatego szacuje swoją moc na OKOLO 200-205KM bo wydruku z hamowni nie mam hehe

ale kolega wie co robi, nie jedno auto wystroił i ludzie wszyscy zadowoleni - łącznie ze mną :)

tyle ze z wawy do gdańska to masz w pip daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...