Skocz do zawartości

Słabe światła OBK 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę teraz znaleźć, ale gdzieś był wątek na ten temat (słabej jakości świecenia/wypalenia odbłyśników) i odpowiedź była, że wymiana może być rozpatrzona w samochodach nie starszych niż chyba 5 lat i o przebiegu niższym niż chyba 150 kkm. Z tym, że nie jestem pewny tych limitów - trzeba by odszukać i zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba czytałem coś podobnego. Zastanawia mnie tylko czemu skoro problem był znany a auto jest serwisowane do tej pory to nikt tego na poprzednich przeglądach nie sprawdził. Rozumiem, że działa to tak że skoro nie narzekają i sie nie domagają to olewamy i nie wymieniamy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kambol napisał:

Nie mogę teraz znaleźć, ale gdzieś był wątek na ten temat (słabej jakości świecenia/wypalenia odbłyśników) i odpowiedź była, że wymiana może być rozpatrzona w samochodach nie starszych niż chyba 5 lat i o przebiegu niższym niż chyba 150 kkm. Z tym, że nie jestem pewny tych limitów - trzeba by odszukać i zweryfikować.

 

Legacy V 2012

Byłem z tym argumentem w ASO i nic im na ten temat nie wiadomo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w ASO i się dowiedziałem, że akcja oczywiście była ale jak się klient nie domagał to nikt nie sprawdzał i lamp nie wymieniał. Wiadomo, zawsze to parę zł w kieszeni :( Akcją obięte były auta do 5lat i iluś tys km, Panu w ASO wydaje się że do 200tys km ale pewności nie miał. 

Tak więc teraz już raczej zostaje tylko regeneracja na własny koszt niestety. 

Szkoda że Dział Techniczny nie podjął wyzwania i nie zajął stanowiska w tej sprawie i w tym temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoda, że jak miałem OBK10 i problem z refletorami, to ASO Emil Frey nie powiedzieli mi o tej akcji, auto miało mniej niż 5 lat i miało niecałe 90 tys. Wysłali mnie do firmy, która regeneruje odbłyśniki.

Niemniej efekt regeneracji (koszt ok. 1 tys) był bardzo dobry. A Emil Frey nie tylko z tego powodu, nie jest już na mojej liście partnerów handlowych :)

A regenerację robiłem tutaj:

http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/kontakt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam i tak lepiej ;) Prześledziłem historie mojego OBK i ASO Radom skasowało poprzedniego właściciela 2014r za regenerację lamp chociaż podlegały one akcji serwisowej na kwote 1.5tys zł ;) Auto miało wtedy 4 lata ;)

Jednym słowem jaja... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mijania świeciły jak postojowe..
Miałem do wyboru regenerację odbłyśników za 1000 lub zmianę koncepcji świecenia za 1500. Ze względu na problematyczny dostęp do żarówek zdecydowałem się na bi-ledy. I nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...