Skocz do zawartości

OBK II H6 - jakiś kabelek?


waldun

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomina końcówkę przewodu od anteny.

Edytowane przez Yanas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yanas napisał:

Przypomina końcówkę przewodu od anteny.

taż tak mi się wydaje.

Znalazłem w sieci zdjęcie radia i wygląda na to, że ten kabel wychodzący z radia kończy się jakąś wtyczką.

I może dlatego tak słabo odbiera FM bo się wtyczka wypięła :)

 

Nie miałem wczoraj czasu na wszystko ale spróbuję jutro sprawdzić czy ten kabel z radia nie jest luźno zwisający ;)

 

radio tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę, że walczysz z wymianą radia :D Dokup jeszcze przedłużkę, bo jak ja zmieniałem to ten kabel był za krótki. 

Edytowane przez LUq Baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2018 o 21:04, LUq Baq napisał:

o widzę, że walczysz z wymianą radia :D Dokup jeszcze przedłużkę, bo jak ja zmieniałem to ten kabel był za krótki. 

Radio wymienione :)

Kupiłem sam wtyk antenowy. Kabelek uciąłem i dolutowałem wtyk. 

Ten niezidentyfikowany przewód to najprawdopodobniej antena GSM z niegdysiejszej instalacji telefonu w aucie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldun napisał:

Radio wymienione :)

Kupiłem sam wtyk antenowy. Kabelek uciąłem i dolutowałem wtyk. 

Ten niezidentyfikowany przewód to najprawdopodobniej antena GSM z niegdysiejszej instalacji telefonu w aucie ;)

 

Mógłbyś podać wymiary oryginalnego radia lub tego, które zamontowałeś (jeśli pasowało p&p) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Yanas napisał:

Mógłbyś podać wymiary oryginalnego radia lub tego, które zamontowałeś (jeśli pasowało p&p) ?

Pasuje jak fabryczne - wszystko P&P (tylko końcówkę dolutowałem do przewodu antenowego, ale można przedłużkę). Zwykłe 2DIN - Kenwood DPX-M3100BT.

Ja nie mierzyłem ale producent fabrycznie podaje tego Kenwooda:

Dimensions (WxHxD) 182 x 111 x 158mm

 

 

Uczciwie mówię, dużej różnicy niema. Głośniki w subaru to największa padaka. Ale czeka już w kolejności: wygłuszenie i głośniki :)

Edytowane przez waldun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldun napisał:

Pasuje jak fabryczne - wszystko P&P (tylko końcówkę dolutowałem do przewodu antenowego, ale można przedłużkę). Zwykłe 2DIN - Kenwood DPX-M3100BT.

Ja nie mierzyłem ale producent fabrycznie podaje tego Kenwooda:

Dimensions (WxHxD) 182 x 111 x 158mm

 

Dzięki. Tylko zastanawia mnie jak to dokładnie wygląda, bo część producentów (np. Pioneer) swoje jednostki "2Din" produkuje w rozmiarach trochę większych, od podanych przez Ciebie (np. 118mm wysokośćx188,5mm szerokośćx165mm głębokość). Taki wymiar też by pasował bez przerabiania fabrycznej wnęki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yanas napisał:

 

Dzięki. Tylko zastanawia mnie jak to dokładnie wygląda, bo część producentów (np. Pioneer) swoje jednostki "2Din" produkuje w rozmiarach trochę większych, od podanych przez Ciebie (np. 118mm wysokośćx188,5mm szerokośćx165mm głębokość). Taki wymiar też by pasował bez przerabiania fabrycznej wnęki?

 

Najmniej ważna jest głębokość. U mnie jest radio krótkie bo nie mam CD

Zmierzyłem stare radio i kieszeń jaka była do nowego (została bo radio przykręcasz do środkowego panelu razem z panelem klimy i tymi dolnymi przyciskami) i wyszło w obu przypadkach tak samo:

szerokość: 180

wysokość: 100

Co jest ciekawe, bo ma się nijak do tego co podała fabryka. Chyba, że te wymiary to są z ramką.

W każdym razie jak wkładałem radio to był tylko minimalny luz tak po 1 mm z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...