Jump to content

Wymiary wlotu powietrza do Imprezy STI

Recommended Posts

Potrzebuje wymiarów podstawy (szerokość i długość) oraz wysokości kurnika na maskę do STI.  Ewentualnie czy ktoś może potwierdzić czy jest to replika wlotu od STI: https://www.olx.pl/oferta/wlot-subaru-na-maske-laminat-CID5-ID7oFE3.html#527f10bff3

Sprzedający podał mi wymiary podstawy 61x25,5 cm oraz wysokość 11cm.

Wlotu potrzebuje do stworzenia CAIa do silnika N/A. Czy jest sens kupować z laminatu czy szukać oryginalnej używki?

Laminat to laminat prędzej czy później pęknie, jeszcze nie wiadomo na co trafisz i będzie "wył" na masce jak sklejany po dzwonie :facepalm: Nigdy nie będzie to tak solidne jak ori, polecam zainwestować pare stówek więcej, i mieć święty spokój. BEDZIE PAN ZADOWOLONY !!! ;) A z wymiarami niestety nie pomogę, bo widzę interesuje Cię kurnik z bloba. 

Edited by Sikooo11

Ja mam założony z wrx pasuje p&p nic nie chaczy jest chyba wszystko oki :) czytając wasze informacje teraz sam się zastanawiam czy coś się zmieniłoby jak byłby spliter z STI

37 minut temu, granat833 napisał:

Ja mam założony z wrx pasuje p&p nic nie chaczy jest chyba wszystko oki :) czytając wasze informacje teraz sam się zastanawiam czy coś się zmieniłoby jak byłby spliter z STI

Ale co się może zmienić :biglol: splitter odpowiada za kierunek wpadającego powietrza, więc jeżeli przerobiłeś swój od wrx tak aby wpadające powietrze trafiało prosto na całą powierzchnię Twojego intercoolera i nigdzie poza tym to jest wszystko ;) Więc jakie właściwości, jaka wydajność, to tak jakby dokleić na klape emblemat STi i pytać ile mam więcej kunia :biglol:

Edited by Sikooo11
Godzinę temu, mulec napisał:

zgadza sie a 90821FE120NN jest do Hawk-a i w aso jest teraz w promocji jakby ktos szukal

Promocyjna cena to znaczy jaka :D