Skocz do zawartości

Wymiary wlotu powietrza do Imprezy STI


Bartolini2721

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje wymiarów podstawy (szerokość i długość) oraz wysokości kurnika na maskę do STI.  Ewentualnie czy ktoś może potwierdzić czy jest to replika wlotu od STI: https://www.olx.pl/oferta/wlot-subaru-na-maske-laminat-CID5-ID7oFE3.html#527f10bff3

Sprzedający podał mi wymiary podstawy 61x25,5 cm oraz wysokość 11cm.

Wlotu potrzebuje do stworzenia CAIa do silnika N/A. Czy jest sens kupować z laminatu czy szukać oryginalnej używki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminat to laminat prędzej czy później pęknie, jeszcze nie wiadomo na co trafisz i będzie "wył" na masce jak sklejany po dzwonie :facepalm: Nigdy nie będzie to tak solidne jak ori, polecam zainwestować pare stówek więcej, i mieć święty spokój. BEDZIE PAN ZADOWOLONY !!! ;) A z wymiarami niestety nie pomogę, bo widzę interesuje Cię kurnik z bloba. 

Edytowane przez Sikooo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, granat833 napisał:

Ja mam założony z wrx pasuje p&p nic nie chaczy jest chyba wszystko oki :) czytając wasze informacje teraz sam się zastanawiam czy coś się zmieniłoby jak byłby spliter z STI

Ale co się może zmienić :biglol: splitter odpowiada za kierunek wpadającego powietrza, więc jeżeli przerobiłeś swój od wrx tak aby wpadające powietrze trafiało prosto na całą powierzchnię Twojego intercoolera i nigdzie poza tym to jest wszystko ;) Więc jakie właściwości, jaka wydajność, to tak jakby dokleić na klape emblemat STi i pytać ile mam więcej kunia :biglol:

Edytowane przez Sikooo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎03‎.‎09‎.‎2018 o 16:03, Narrator napisał:

 

Tak z ciekawości, będziesz tworzył coś takiego?

 

http://allwelldrive.blogspot.com/2013/12/gorilla-top-mount-cold-air-intake.html

Coś w ten design ale nie w tak krótkim dolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...