Skocz do zawartości

Stuki na zimnym silniku w WRX STI 2015


yowisz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chcąc kupić Subaru WRX STI oglądałem dzisiaj jeden egzemplarz - 33k km przebiegu. Po odpaleniu silnika słuchać co parę/paręnaście sekund stuk - można go wyłapać na podlinkowanym filmie

 

 

Czy to coś, czym trzeba się martwić? Niestety nie miałem aż tyle czasu, żeby rozgrzać silnik i wówczas posłuchac.

 

--

Pozdrawiam,

Tomek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Polak821 napisał:

Chciałem coś napisać ale ręce mi opadły... Jedziesz oglądać auto za ponad 100 koła a nie masz pojęcia o podstawowych rzeczach. Umów się na weryfikację w serwisie. 

 

Jadę obejrzeć, owszem - jaki jest sens umawiania się w serwisie, skoro mi się coś może nie spodobać?

Jeśli po obejrzeniu auto dalej mnie interesuje - na pewno umówię się na wizytę w serwisie i parę innych czynności tez wykonam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2018 o 19:46, yowisz napisał:
 
Jadę obejrzeć, owszem - jaki jest sens umawiania się w serwisie, skoro mi się coś może nie spodobać?
Jeśli po obejrzeniu auto dalej mnie interesuje - na pewno umówię się na wizytę w serwisie i parę innych czynności tez wykonam

Bo może się okazać że ten który ci się podoba jest faktycznie w [kiepskim] stanie.
Wydać 200-300 zł na kilka autek jest naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2018 o 01:12, Rapa0 napisał:

Bo może się okazać że ten który ci się podoba jest faktycznie w [kiepskim] stanieemoji6.png.
Wydać 200-300 zł na kilka autek jest naprawdę warto.

 

Delikatnie licząc ;) 350 - 400 + paliwo, zeby dojechać do serwisu, który przeciez nie jest za rogiem :)

Tak czy owak, jeśli wizualnie auto mi się spodoba, cena będzie ok, nie będzie ewidentnych wad - na pewno skorzystam z serwisu :)

 

A swoją drogą: https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-wrx-sti-top-salon-pl-1-wlasciciel-100-serwis-subaru-ID6AZ0sT.html

ktoś zna to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...