Skocz do zawartości

Brak możliwości regulacji podświetlenia zegarów


limesiak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

W ostatnim czasie podczas podróży wysiadła gdzieś sobie po trasie możliwość regulacji podświetlenia zegarów, o ile w słoneczne dni jest na plus bo w końcu wszystko widać o tyle nocą walą te lampki po gałach. Czy ktoś może mi pomóc od czego zacząć poszukiwania? Nic nie grzebałem jeszcze i zastanawiam się jak sprawdzić sam potencjometr w panelu z regulacją lamp i lusterek.

Outback 2005 H6

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 22:29, Oczkoo15 napisał:

Wystaczy przytrzymać ten przycisk przez około 3 sekundy, a zegary przełączą się w tryb nocny :D

 

Dzięki za praktyczne info :)

A jak nie pomoże to w pierwszej kolejności chyba najprościej bezpiecznik obejrzeć oraz dobrać się do samego przełącznika, czy coś tam nie umarło.

Edytowane przez thorxahest
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci az sprawdzilem jak to wyglada i albo cos zepsulem, albo tam cos jest nie tak <_<

 

Przytrzymałem ten przycisk 3 sekundy i wiecej i... nic a przycisk dziala bo jak sie go wcisnie to ekran reaguje, tylko ze przed ta proba prztrzymania go dzialał normalnie tj. jak sie go wcislo to wyskakiwal ekran na ktorym byla regulacja a teraz raz wyskoczy a raz nie, z przewagą tego ze nic nie wyskakuje. I tak caly czas, nie probowalem odpinac aku bo nie jest to jakies uciazliwe, ale drazni mnie ze nie działa, bo działało...

Jakies sugestie? ktos sie z tym spotkał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcisłem raz dla testu, bo w nocy prawie nie jeżdżę (chyba, że w zimie), a że w dzień podświetlenia nie widać i tak, to można tam ustawić dzień/noc bodajże siłę rażenia - ale nie testowałem wielokrotnie. Może komputerek nie ogarnia, za mało ramu ;)

Zauważyłem u siebie natomiast, że zegarka nie możesz ustawić jak jedziesz, chyba taki bezpiecznik.

Edytowane przez thorxahest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...