Skocz do zawartości

Da sie wlożyć silnik 2.0 z 2004r legacy do polifta z 2008 diesel


Andrzej Szczepanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Fachowcow!! Posiadam rozbitą benzyne z 2004r . buda juz na nic sie nie nadaje i zastanawiam sie czy owy silnik bedzie pasował do legacy lub outback z 2008 diesla? Silnik, skrzynia, instalacja licznik  wiadomo do przełożenia . Slyszałem że do zrobienia ale nie wiem z jakim kosztem sie liczyć i niespodziankami. Może ktoś robil taki zabieg?? Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada przekładania jest podobna :D

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2018 o 23:30, Dzixd napisał:

Zasada przekładania jest podobna :D

Wysłane z mojego mądrego telefonu
 

A masz pojęcie czy pół osie, przeguby zgraja sie czy są inne(chodzi o 2.0 138km 2004r do budy z 2008 diesel Outbecka) ? no i jak przerzucę instalacje to czy z poduszkami i radiem poliftowym to sie zgra( czy deske z poduchami i radio też trzeba przeciepać)? Bardzo proszę o pomoc lub namiar na kogoś kto przerabiał temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że zakładałem temat dotyczący swapa spec b h6 uk do diesla eu. Wpisz w szukajke i tam znajdziesz odpowiedzi. Dopiero będę się zabierał za swap za jakieś 2 tygodnie.

Wysłane z mojego mądrego telefonu

A masz pojęcie czy pół osie, przeguby zgraja sie czy są inne(chodzi o 2.0 138km 2004r do budy z 2008 diesel Outbecka) ? no i jak przerzucę instalacje to czy z poduszkami i radiem poliftowym to sie zgra( czy deske z poduchami i radio też trzeba przeciepać)? Bardzo proszę o pomoc lub namiar na kogoś kto przerabiał temat
Jak rozumiem masz legacy i chcesz przełożyć do outbacka?

Sprawdź numery części które Cię interesują na opposedparts.
Ciężko mi powiedzieć czy przeguby będą takie same. Płyta podłogowa jest chyba podobna ale to niech ktoś mądrzejszy potwierdzi

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...