Skocz do zawartości

Pasek rozrządu outback 2.5/ 98.


subaruFKR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jesten nowy i nie do końca wiem, jak się poruszać. Moje pytanie jest takie: od niedawna jestem właścicielem subaru legacy outback 2.5 / 89. Pasek wraz kompletem rolek był wymieniony w 2009 r. przy niecałych 100 tys. km. Teraz stan licznika (udokumentowany) to 157 tys. km. Czy błędem będzie, jeżeli wymienię tylko pasek, czy lepiej wymienić komplet? Dziękuję za podpowiedzi i dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subaruFKR napisał:

Witam Wszystkich. Jesten nowy i nie do końca wiem, jak się poruszać. 

 

Witaj :) Więc najpierw Wypada się przywitać tutaj :

 

 

Godzinę temu, subaruFKR napisał:

 Czy błędem będzie, jeżeli wymienię tylko pasek, czy lepiej wymienić komplet? Dziękuję za podpowiedzi i dobre rady.

 

Nie idź tą drogą :) 

Wymieniaj tylko komplet. Uszkodzenie paska często jest konsekwencją uszkodzenia rolki- pasek sam z siebie rzadko pęka.

I pochwal się autem ;) Wrzuć jakieś fotki, chętnie zobaczę bo sam mam takiego :D 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, subaruFKR napisał:

przy niecałych 100 tys. km. Teraz stan licznika (udokumentowany) to 157 tys. km.

 

A co Ci da wymiana samego paska? Ja bym tak nie ryzykował, jeśli poprzedni właściciel robił rozrząd przy niecałych 100 to ja już bym zrobił komplet, bo nie byłbym taki pewny tej wymiany.

A wiadomo że lepiej jest wymienić rozrząd niż cały blok silnika jak pasek przeskoczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...