Jump to content

Air Show Radom 2018

Recommended Posts

36 minut temu, przemowrc napisał:

Gdzie parkujesz? Ja znalazłem na OLX parking "Chrupek" ok 200 m od wejścia.

A nie mam pojęcia gdzie, byłem tam pare lat temu to prowadzili na parkingi więc chyba jadę w ciemno ;)

9 godzin temu, przemowrc napisał:

Gdzie parkujesz? Ja znalazłem na OLX parking "Chrupek" ok 200 m od wejścia.

Jak chcesz tam zaparkować to o 6tej musisz tam już być ,bo potem zamykają strefe wokół lotniska ok.trzy kilometry....ja jadę już w piątek można oglądać treningi co prawda za siatki ale też jest ok.

Oj zdziwisz się jak zobaczysz ogrom tej imprezy,może złapiesz haczyk i będziesz stałym bywalcem Air Schow Radom...ja zaliczylem już siedem..i taka jeszcze jedna porada wez sobie jakieś krzeselko rozkładane ala rybackie ..pokazy są dlugie a lepiej się ogląda na siedząco niż na kocyku.

Wiesz, ja nie muszę łapać haczyka bo takie imprezy uwielbiam i nie wiem czemu jeszcze w Radomiu nie byłem. Kraków zaliczany co roku ale Radom jakoś nie było okazji.

Myślę, że od tego roku wpadnie on jako obowiązkowy punkt w kalendarzu ;)  

14 godzin temu, AzjaTa napisał:

Jak chcesz tam zaparkować to o 6tej musisz tam już być ,bo potem zamykają strefe wokół lotniska ok.trzy kilometry....ja jadę już w piątek można oglądać treningi co prawda za siatki ale też jest ok.

Nie siej zamętu , dojazd będzie . Parking Chrupek jest w strefie 1B do którego dojazd będzie od drogi nr 12
image.thumb.png.c594b648b84a517a7aeeabce1f30c315.png

• Like 1
W dniu 21.08.2018 o 16:56, przemowrc napisał:

Faktycznie jest opcja dojazdu.

Różnie kombinowałem, ale chyba najłatwiej będzie 7 do 9 i potem na 12 a z dwunastki w kierunku portu ulicą Lubelską

Byłem kilka razy, dodatkowo znam nieco okolice i sugeruję parkowanie na pierwszym parkingu przygotowanym do imprezy, który masz na swojej trasie do Radomia. Z każdego co chwilę jeżdżą autobusy, które są w cenie biletu parkingowego. Pod koniec imprezy jest tak wielki tłum, że bywają problemy z wyjazdami z tych oddalonych parkingów, a co dopiero mówić o tych prywatnych przy lotnisku.

W mojej opinii organizacja parkingów i transportu jest bardzo dobra, oczywiście samej imprezy również.

DZień właściwy do odwiedzenia Air Show to dzień bezdeszczowy ;)  Zawsze sugerowaliśmy się pogodą - gdy prognozy na sobotę były dobre, to jechaliśmy w sobotę. W jednym roku sobotnią imprezę przerwano ze względu na duże opady deszczu. Warto to wziąć pod uwagę.

Sugeruję też zabranie jakichś krzesełek z oparciem. Ciężko wytrzymać cały dzień siedząc na kocu - szczególnie oparcia brakuje.

Jadąc rano można trafić na wolne miejsca tuż przy barierkach przy drodze dojazdowej do pasa startowego - ma się jakieś (OIDP) 20 metrów do każdego przejeżdżającego samolotu. Wada tego jest taka, że zawsze jest tam tłum i opuszczenie miejsca na sekundę powoduje jego natychmiastowe zajęcie przez kogoś innego.

Niestety w tym roku nas nie będzie. Roczny syn raczej na imprezie nie skorzysta, a my byśmy się z nim tylko umęczyli.

• Like 1

Ja tam dojechalem dzis o 11 i parking znalazlem 1300m od imprezy wiec wcale nie jest tak zle ;) pokaz zacny polecam. Ale 3 lata lub 4 lata temu juz nie pamietam dokladnie -  bylo lepiej

W ogóle było co pooglądać w tych warunkach?  ja odpuściłem dzisiaj ze względu na pogodę.