Skocz do zawartości

Regulacja i usuwanie lini na obrazie kamery cofania na audio CM631UD / PF-3391A-A


Lucky Mike

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji montażu kamery cofania do mojego XV'2014 natrafiłem na wyzwanie przesunięcia pomocniczych lini parkowania na ekranie wyświetalcza, tak by znajdowały się w odpowiednim miejscu.

Ponieważ kamera miałą własne linie - mniej wiecej w dobrych miejscach - w końcu wyłączyłem widok linii z audio.

Wrzucam by ułatwić szukanie innym. Nie znalazłem tego na forum, a i sieci łatwo nie było. Może dlatego że dotyczyło to staroci.

Upgrade był mocno ekonomiczny, polegał na wymienie audio typu A na typ B - tego z wyświetaczem 4,5 cala, wersja USA, a kamerka i wtyczka 8 pinowa z AliExpress.

Pod tym linkiem instrukcja jak przesunąć linie, jak zmienić jezyk komunikatu na fracuski / angielski, 4 style lini do wyboru, przesuwanie tekstu ostrzegawczego na górę / dół ekranu, włączenie / wyłączenie lini

https://forums.nasioc.com/forums/showpost.php?p=39390497&postcount=169

Po drodze natrafiłem na podobne instrukcje do nowszych audio, wskazówki jak w ukrytych menu zmieniać parametyry głoścności, itp. nie archwizowałem linków, ale da się wyszukać. 

Edytowane przez Lucky Mike
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...