Skocz do zawartości

Subaru Boxer Diesel


demol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

napisz czy warto czekać na dizla

 

to juz niedlugo, a z relacji Dyrekcji wynika, ze naprawde warto. Porownywany byl miedzy innymi z Accordem 2.2 diesel i (obiektywnie, choc i tak pewnie wszyscy beda wychodzic z zalozenia, ze ja tu marketing ten tego ;) ) oprocz dynamiki, ktora mialy zblizona, Subarowy diesel bil go we wszystkich pozostalych kryteriach*. Kurcze, chcialbym sie rozpisac bardziej, ale wiesz jak to jest :)

 

*przepraszam, rozrusznik dosc glosno chodzi, typowe dla Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chcialbym sie rozpisac bardziej, ale wiesz jak to jest :)

 

Zawsze możesz pod innym nickiem się zarejestrować i wiesz ............. :mrgreen::mrgreen: :roll: :roll: :roll:

 

Albo pisz wspak a my udamy, że nie rozumiemy tego bełkotu i winę zrzucimy na problemy z bazą danych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaczynam bać niespodzianek ze strony Subaru, po niespodziance ze stylistyką nowej Imprezy...;-)

 

hehe - akurat ta niespodzianka bedzie naprawde bardzo udana :)

 

a co wchodzi w sklad tych wszystkich pozostalych kryteriow?

 

ok. miejmy nadzieje, ze padre tego nie czyta lub ze sie zlituje nade mna.

 

Przede wszystkim wibracje - a wlasciwie ich brak. Z relacji wynika, ze czuc je tylko minimalnie na kierownicy podczas postoju.

Brak klopotow z ruszaniem - wiekszosc diesli cierpi na brak mocy w takiej sytuacji, co przy przesiadce z benzynowego wymaga przestawienia sie. Ten subarowy diesel rusza bezproblemowo, praktycznie jak benzynowy.

Z wazniejszch rzeczy to jeszcze plaski wykres momentu obrotowego niemal na calej skali obrotow. Oznacza to w praktyce, ze w przeciwienstwie do konkurencji nie dostaje on nagle kopa od turbiny i nie puchnie tak szybko tylko ciagnie praktycznie od zera do odciecia.

Przy tym wszystkim emituje mniej CO2 niz reszta.

 

Przykre tylko, ze ten dieselek nie brzmi jakos wyjatkowo :( No ale to bedziemy musieli sprawdzic sami, bo z autopsji wiem, ze papa nie ma sluchu idealnego :P

 

Tak ze pod kreska: zapowiada sie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze nie jest tak zle, jak sie wydaje ;)

 

Powiedział byś coś więcej, a nie trzymał w napięciu forumowiczów do 5.04. :sad:

 

Czekalem z niecierpliwoscia do dzisiaj tj.5.04. no i co??? :shock:

Jakos nic sie nie wydarzylo , moze jutro, pozyjemy zobaczymy :wink:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero go zaprezentowali więc w sumie nie spodziewałem się jakiegoś nagłego wysypu dokładnych danych a już tymbardziej cen. Nie znamy jeszcze dokładnych zamiarów FHI. Nie wiemy jak i do czego chcą diesla oferować. Choć pewne przypuszczenia są -> Impreza 08.

Myślę, że trzeba cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy też, że będzie to 2.0 170KM 350Nm. Aczkolwiek w tym przypadku różne źródła podawały różne wartości.

 

o tym że ma być 170KM mocy to chyba jeszcze nikt nie pisał

ThanJunior w jednym z postów napisał że porównywali go do hondy acord a ona ma 140KM więc nie wiem czy to info o mocy i momencie jest prawdziwe

jeżeli tak będzie to na pewno cena będzie też wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...