Skocz do zawartości

Który blow off forge czy HKS wybrac zdjęcia


Ptasznik1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupić blow offa do Subaru Impreza GT 99r. Dużo się naczytałem i tylko chciałbym waszej porady który lepiej wybrac i czy są oryginalne czy podróby. Właściciele mówią że są oryginalne ale mam wątpliwości co do jednego chociaż może się myle. Forge mam za 250zł, HKS bez tego uciętego trójnika też za 250zł a ten drugi HKS z uciętym trojnikiem za 100zł.

Wole HKS tyle że będzie trzeba kombinować przy założeniu a przy forge odrazu zakładam. Sam już niewiem co wybrac, forge jezdzil w takiej Subaru jak moja, HKS ten za 250zł w suprze 2,0 a ten drugi HKS za 100zł jezdził w HONDZIE JAZZ MUGEN Turbo.

Nie wiem czy wogóle każdy będzie pasował. Prosze o doradzenie i z góry dzięki.

Wiem że większość osób będzie doradzało zostawić seryjny zawór ale jednak chce założyć także proszę o wyrozumiałość. Z góry dzięki ;)

forge2.jpg

hks1.jpg

hks2.jpg

hks3.jpg

hks4.jpg

hks 100.jpg

hks 101.jpg

forge.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz zakładać to bierz Forge bo trudniej się nadziać na podróbkę, a jak trafisz na słaby egzemplarz to kupisz w UK zestaw naprawczy za ok. 150zł i BOV jak nowy. W przypadku HKSa już nie jest tak różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał:

Jak już chcesz zakładać to bierz Forge bo trudniej się nadziać na podróbkę, a jak trafisz na słaby egzemplarz to kupisz w UK zestaw naprawczy za ok. 150zł i BOV jak nowy. W przypadku HKSa już nie jest tak różowo.

 

To fakt - jesli juz, to z tych dwoch to mniejsze zlo chyba. HKS'a olalbym zupelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2018 o 22:21, Ptasznik1993 napisał:

OK dzięki za odpowiedzi. Wahałem się jeszcze ale w takim razie kupuje forge. Nie wiem jak długo pojezdzi ale sam chce sie przekonac ;)

mam takiego fogre-a u siebie kilka miesiecy i dobrze sie sprawuje :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia Forkowego - po założeniu blow offa potrafiło mi konkretnie przelewać.

Marchewki to był w zasadzie standard.

Jeśli już koniecznie chcesz zakładać (sam bym tego na pewno nie robił ponownie), to od razu po montażu proponowałbym korektę mapy lub jej zrobienie jeśli takowej nie masz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...